Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nekem dec.23-án jött meg a...

Ha nekem dec.23-án jött meg a menstruáciom és ha jan.1-én nem védekesztunk, hogy akkor mekora az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Miért nem 'védekesztél'???

Amúgy gratulálok: kb. 2 hónap alatt te vagy az ötvenedik, aki megkérdezi ezt.

Olvasni szoktál néha? Nem írta ki ezt az 50 kérdést, amikor feltetted a sajátod?


Amúgy az esély megvan. Nem túl nagy, de megvan. Kár, hogy az okosak nem szaporodnak...


Te meg a biológián kívül a magyart is megtanulhatnád. Rád férne mindkettő.

2009. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:))) nem kene a kislanyt igy elmondani mindennek !!
2009. jan. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ilyen válaszolókkal ne foglalkozz. Kár hogy az emberek ma már nem segíteni akarnak.

Tudod hány naposak a ciklusaid? Nekem dec 21-én jött meg (bár mostanában elég rendezetlenek a ciklusaim), de 2-n volt peteérésem. Tehát lehet hogy valami sikerült. Bár nem tudom hogy szeretnéd-e a babát, vagy pont elkerülni szeretnéd.

Az esély pedig mindig megvan. Próbálj meg védekezni ha nem szeretnél picit, mert tudod tényleg nagy igazság ha az ember nem akarja akkor bepottyan.

Sok sikert

2009. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem akarsz babát, akkor sajnálatos hír, hogy bizony, elég nagy esélyed van rá. Persze nem minden együttlétből lesz baba, de ha szabályosak, 24-25 naposak a ciklusaid, akkor elég nagy esélyed van rá, hogy már a termékeny időszakodban voltál.
2009. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösszönom szépen
2009. jan. 6. 11:53
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tom nekem mindig 23-24 -e között jonn meg és 4-5 napig van meg
2009. jan. 6. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor neked is általában 30 naposak a ciklusaid, mint nekem. Nekem is dec. 23.-án volt meg utoljára és peteérésem jan. 8.-án lesz. Tehát jan. 1.-jén még nagy valószínűséggel nem leszel terhes. Jan. 4.-től lehetett babával próbálkozni egészen 9.-ig, ha akartok. Remélem tudtam segíteni

2009. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!