Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnem toletek megkerdzni,...

Szeretnem toletek megkerdzni, hogy ha a szusesegemet elveszitettem a menstruaciom keshet-e? S megyit? Gumiovszerel vedekesztunk.

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hetet késett, de lehet, hogy nálad nem fog.

Változó.


Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy?

2009. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az én barátnőmnek 1 héttel előbb jött:)

szal nyugi...változó

18/F

2009. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hetet késett.17/L
2009. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem időre megjött, de egy-két hét késés még normális.
2009. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Noa koszonom a valaszokat, kaptam egy valasz s abban meg kerdesztek h hany eves vagyok? 16 vagyok s hamarosan toltom a 17 te? mert?>>>
2009. júl. 22. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno (15évesen) időre megjött, de én ezt az egész szüzesség dolgot egyrészt nem kezeltem olyan óriási dologként, csak örültem, hogy az akkori szerelmemmel lehetek így is, másrészt meg soha nem féltem h teherbe estem.


Mindenesetre a női ciklust a lelki tényezők nagyon nagyban befolyásolják, úgyhogy simán késhet. De ha nagyon aggódsz vegyél egy terhes tesztet, bármelyik DMben vagy Rossman-ban kapható, illetve gyógyszertárban is ;)

2009. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek sem késett utána, időben megjött.


17/f

2009. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!