Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon állapotos vagyok már?

Vajon állapotos vagyok már?

Figyelt kérdés
Múlt vasárnap voltunk együtt párommal,szerdán kellett volna megjönnie a menstruációmnak. Jelenleg így 3-4 napja késik(nem jött meg). Ez jelentheti azt,hogy megtörtént a megtermékenyülés? Mikor érdemes tesztelnem elsőnek?

jún. 8. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A múlt vasárnapiból nem lesz baba. Az előtte levő együttlétből lehet.


Mivel késik kb most azonnal megcsinálhatsz egy tesztet, ha terhes vagy, egyértelmű pozi lesz akármelyik teszt.


De az is lehet, csak késik, mert nem volt ovud, vagy csak később volt.

jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A vasárnapibol szinte biztos nem. De ha előtte voltatok, akkor lehet igen.

Bar ezt én sem értem, hogy felnőtt nő gyereket akar, nem védekezik, késik a menzesze és gyakorin kérdezi meg, hogy terhes lehet e már...

27 éves voltam, mikor terhes lettem, nem éreztem szükségét kérdést kiirni róla, hanem csináltam egy tesztet és kész...

jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 így lenne normális!
jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
Ennyire mániákusan ne akarj szaporodni.
jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál tesztet?
jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!