Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem azt, hogy állapoto...

Miért érzem azt, hogy állapotos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Minden álmom az, hogy babám legyen, 19 éves vagyok párom 26. Én még tanulok ő már dolgozik, szóval szinte korai lenne, de nem okozna problémát, ha becsúszna.

Viszont egyre intenzívebb az érzés, hogy szeretnék, minden gondolatom ezen jár, párom egy kicsit racionálisabb, ő nem szeretné, ha a tanulmányaimat befolyásolná egy baba.

Mivel tudom ezeket a vágyaimat kicsit korlátozni? Vagy nem is lenne annyira korai?


2023. júl. 6. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En 19 eves korom óta szeretnek babát. Most 30 vagyok es 19 hetes terhes. Nem egyszeru az elet egy babaval. Lehet jobb lenne ha elobb elvegezned az iskolat es dolgoznal legalabb 1 evet mielott belevagsz.

Nem vagy semmirol sem lemaradva. Tudom nem ugy tunik amikor az ember annyira vagyik egy babara, de próbálj arra gondolni hogy kesobb tobb mindent megadhatnal a gyermekednek.

2023. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Előbb tanulj és dolgozz.


0 munka tapasztalattal,gyerekkel nehéz elkezdeni munkát találni.


Akármennyire is szereted a párod, ne szolgáltasd ki magad ennyire.

2023. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem okozna problémát, ha becsúszna"


Dehogynem. Nőként SOHA ne hagyd hogy ennyire kiszolgáltatott helyzetbe kerülhess. Mit fogsz kezdeni bárminemű bevétel és munkatapasztalat nélkül? Az kevés hogy van párod és szeret. Ez bármikor változhat. És nem kell rögtön szakításra gondolni. Elég egy baleset amitől ne adj isten pár hónapra kiesik a munkából. Akkor ott lesztek hárman pénz nélkül... A barátommal mindketten dolgozunk évek óta. Közel 5 millió Forint megtakarításunk van. Albérletben lakunk. Még így sem merünk jelenleg gyereket vállalni.

26N

2023. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ekkor indultak be az ösztönök, de kellett hozzá egy megfelelő partner is. Nálunk szintén én akartam jobban, főleg, mikor azt hittük becsúszott. De én szépen el is mondtam neki, hogy örülnék, ha vállalnák gyereket, ő viszont közölte, még nem jött el az ideje. Így kb fél év múlva, mikor stabil állasa lett neki is, akkor mondta, hogy na most már jöhet a baba. A sors fintora, hogy a sikerig majdnem 7 év telt el, de utólag jobb, hogy kicsit később sikerült. Elkezdtük együtt az életet, dolgoztunk, nyaraltunk, szórakoztunk, spóroltunk is. Igen tudom ezt gyerek mellett is lehet, de így, hogy van gyerek a buli része egészen más, és jobb, hogy volt arra is időnk. De mondjuk ezt is mindenki másképp éli meg.


A mai világban meg nagyon fontos, ha már okosan akarja csinálni az ember, fejezze be a sulit, legyen munkahelye, ami fix, legyen egy albérlet legalább, és akkor jöhet egy baba is. Az érzés, hogy babát szeretnél innentől állandó lesz, hacsak nem váltasz partnert. Most okosan kell csinálni, megbeszélni a pároddal, bőven ráértek még pár év múlva is.

Szóval nyugi, minden normális, és ilyenkor azért az észre is hallgatni kell nem csak a szívra :) Mindennek megvan a maga ideje, és ez erre nagyon is jó mondás.

2023. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Fix munkahely nem létezik csak nagyon ritkán amúgy
2023. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Bocsánat, rosszul fogalmaztam, stabil.
2023. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!