Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utalo jelek...

Terhességre utalo jelek vannak és már párom is azt mondja terhes vagyok és én ugy érzem hogy lenne de a teszt nem mutata ki. Ettöl még lehetek állapotos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Nálam is az volt a helyzet hogy a párom azt mondta hogy biztosan terhes vagyok, pedig még nem volt semmi tünetem!!!! És ma reggel teszteltem egy nagyon erős pozitívat! Próbáld megf egy két nap mulva, lehet hogy még kevés a HCG a szervezetedben! Nagyon szorítok neked!!
2008. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehetsz!!! Nálunk is a páromnak tűnt fel legelőször (mert én már feladtam hogy figyeljem magam) hogy mintha nagyobbak lennének a cickóim. Van hasszurka meg megjönérzés és folyásom alig...ami hol ilyen-hol olyan de csak 1-2 csepp...A nem várt előtt 3 nappal negatív volt a tesztem, de 1 nap késéssel már + volt!

Várj pár napot és tesztelj újra!!! :D

2008. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az utolsó kérdezótől szertném megtudni,hogy ez a hasszurkás dolog,és a folyása,ami egy-két csep volt,az menszi elött is volt-e már neki,és ha igen menyi idővel.Nekem 19-én kéne jönnie,de már most ezek a tüneteim vannak.Már van egy 2,5 éves fiam,de nem tudom eldönteni...Köszönöm előre is a választ!!!

2008. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2008. okt. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!