Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet, mit javasoltok?

Amber2.0 kérdése:

Mit jelenthet, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Junius elsejen csinaltuk megszakitasossal, kb akkor ert veget a mensim, ami 7-8 napig tartott. Ma ahogy pisiltem es felalltam, akkor egy attetszo, valadek ‘folyt’. De mensinel is eloszokott ez fordulni.

jún. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Méhnyak nyák. Az ovulációt megelőző x napban jelentkezik ún. termékeny nyák. Hány éves vagy?
jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Semmit? Folyas, ennyi.

Nem tudom milyen valaszt varsz.

jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődik a termékeny időszakod. Tojásfehérjés nyáknak is nevezik, ez már egy héttel hamarabb is jelentkezhet, mint a peteérés.


Ha nem akarotk gyereket, védekezzetek.

jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A napokban ovulálsz, ezt jelenti. Úgyhogy most védekezzetek normalisan. Meg amugy is, nyilvan. Pláne ha ilyen szinten nincs fogalmad a tested működéséről.
jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!