Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi mire utal? Mit javasoltok?...

Mi mire utal? Mit javasoltok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nos! Májusban 14 hetes terhességnél észrevették, hogy 12. héten elhalt a babám. Megvártuk a 3 hónapot. ez a 3. próbálkozós hónap. Amióta élesben próbálkozunk, azóta minden mensim nagyon rossz. Alig akar megindulni, majd 1 napig elönt de nagy darabok is vannak benne. Fájdalmam viszont annyi sem, mint régen. Van már gyerekünk 12 éves, most vagyunk 34 évesek. Figyelem a nyákot, meg minden, de úgy vettem észre rövidül. Egyik hónapban 5 vizes nyákos nap, múlt hónapban 3 nap, most pedig csak 1 ilyen nap volt. Szoktam érezni az ovulációs fájdalmat, elég erősen pár perc vagy egy óra, mikor hogy. Azóta, hogy próbálkozunk csak múlt hónapban. A luteálisom 11 nap, próbáltam két hónapig a cickafark és palástfű váltakozós teázást, de a vérzésem nem javította. Elhúzódó is lett. Alig akar megindulni, és sokáig pecsétel. Javaslat, valakinek hasonló tapasztalat? A nyákos napok csökkenése, az elhúzódó vérzés, és egyéb dolgok mire utalhatnak? Esetleg progeszteron hiány, vagy a hormonok felborulása? Így nem is lehet teherbeesni hiába is várom? Elkezdtem diétázni, mert van egy kis feleslegem. Nem koplalok, egészségesen eszem, és kevesebb szénhidrátbevitelre ügyelek, mivel a fiamnál terhességi cukor miatt diétáznom kellett. Jah és szexelünk amikor csak lehet, úgyhogy azzal nincs gond és a férjem makk egészséges, sosem dohányzott, tőle van a fiam is :D úgyhogy biztos velem van a gond, csak arra számítok, hogy megoldódik magától. A műtét után voltam ellenörzésen, mutatta volna az uh, ha baj van, illetve műtét utáni két hónapban rendes volt a menzesz, tehát a műtét szövődménye elvileg nem lehet. Javaslat? Jah és igen! Ha most sem lenne jó a ciklusom, akkor decemberben irány a doki! Javaslat? Barátcserje kapszula? Szedte valaki hatékonyan? Gyártó írt levelet a kérdésemre, hogy hogyan szedjem, de azt írták , hogy nem kell a mensi első napjához igazítani, csak szedjem nyugodtan. Nem kezdtem még el, mert bizakodom hátha jobb lesz, valami helyreáll bennem. szerintetek mit lenne érdemes kipróbálni?
2018. nov. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen azért nem ugyanolyan a te szervezeted sem mint 12 évvel ezelőtt...
2018. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen! Mondjuk a fiam első próbálkozásra sikerült, és az előző terhességem is 2. hónapra összejött, úgyhogy elvileg összejön, csak arra gondoltam, hogy lehet valami ötlet, ami segíthet rendezni a dolgokat menzesz és teherbeesés ügyileg, hogy ne kelljen olyan sokat várni most sem.
2018. nov. 13. 19:33
 3/3 khniki ***** válasza:
Szinte biztos, hogy hormonprobléma van a háttérben. Egyébként gyógyteát én is ittam 1 hónapig, hát úgy összezavarta a ciklusomat, hogy 2 hónapig nem állt helyre... Szóval nem mindenkinek jó. Először ki kell deríteni, mi okozza a problémát, csak utána lehet rajta segíteni. Viszont ha eleged van a dokikból, szívből ajánlom a Vegatesztet, én most voltam a héten, nekem is barátnőm ajánlotta. Totál fájdalommentesen, kellemes körülmények között, rövid idő alatt + nem horror összegért bármit meg tudnak nézni (ételérzékenységtől kezdve hormonproblémákon és gyulladásokon át különféle allergiákig BÁRMIT. Utána javasolnak hozzá kúrát, csupa természetes hatóanyagú gyógynövényes cuccot írnak fel, vagy diétát, kinek mi kell. Talán egy próbát megér. Sok sikert nektek!!
2018. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!