Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalhatom már szerintetek...

Bevállalhatom már szerintetek a gyermeket?

Figyelt kérdés

18 éves nő vagyok. A párom 21 éves és nagyon szeretjük egymást. 3 éve vagyunk együtt. 1 évig távkapcsolatban éltünk egymással. Az elmúlt 2 évben pedig minden napunkat együtt töltjük.:)

Iszonyatosan szeretem már 3 éve.:)

Ha valakinek valami gondja, baja van, akkor elmeséljük egymásnak, és ha tudunk, akkor segítünk is.:)

Már 2-3 hónapja felhoztam neki a gyermek vállalást. És szívesen bele egyezett.:)

Úgy érzem hogy ezzel a Férfival letudnám élni az életemet.:) Mondom éjjel nappal együtt vagyunk. Együtt megyünk vásárolni, együtt takarítunk, együtt alszunk, mint egy házaspár.:)

Nagyon szeretnék Tőle egy kis lurkót már.:)

18 éves vagyok, de a szüléstől még félek egy kicsit.

Még tanuló vagyok. 4.8 átlaggal.:)

Nem hiszem, hogy a gyermek a pocakomba lerontaná, mert nagyon szeretnék kimenni majd külföldre munkát keresni.:)

Szerintetek szedjem még a fogamzásgátló tablettát?:)

Nagyon szeretem Őt! És úgy érzem, hogy ő életem szerelme!:)

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!:)


2010. okt. 30. 02:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

11.20-nak: bár nem én írtam az abortuszról, de a kérdező nem azért felelőtlen mert fiatal, hanem azért mert a nagyszülőknek tudna jelenleg szülni, ugyanis nincs meg semmilyen háttere a gyermekvállaláshoz.

Egyébként annak hogy valaki azt írja a kérdező felelőtlen, semmi köze az abortuszhoz nem tudom ki és miért keverte ide de nehogy itt is vitát szítson valaki, majdnem minden fiatal lány szülési vágyához valaki felhozza az abortuszt, holott NEM ez a kérdés!

Semmi köze a kettőnek egymáshoz, más-más téma!

2010. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó:természetesen,nem megfelelőek a körülményei még,ezt én is írtam,én sem gondolom,hogy most jött el az ideje,de annyira zavaró,amikor valaki alpárian lehordja azt aki ilyet kérdez.Nyílván még nem érett rá,de még mindig jobb mint ha drogos bulikról álmodozna :) na érted :) 11.20-as voltam.
2010. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Á így már értem :) Én mondjuk nem hordtam le csak leírtam a véleményemet hogy szerintem még gyerek ahhoz hogy saját gyereke legyen, mármint nem a kora miatt hanem azért mert még csak a szüleitől/nagyszüleitől várhatná a gyermek eltartását és nem ő maga és a baba apja tartanák el.

Ez világosan látszik abból is hogy le is írta hogy megvan a háttér mert apuci, anyuci, nagyszülők.

De egy babának a háttere ő és a párja kellene legyenek de ez még nincs így jelenleg. Ők egy fiatal szerelmespár, oké, ez tiszta sor, imádják egymást, együtt takarítanak, és elsírják egymásnak a bánatukat de egyértelmű hogy ebből még nem következik az hogy oké akkor jöhet is a baba :))

Ahhoz kell egy lakás amit együtt takarítanak, és kell munkahely és anyagi helyzet (saját, nem a szülőké!!) amit elsírhatnak egymásnak vagy aminek együtt örülhetnek. Ettől függetlenül megértem hogy babázni akar, én 14 éves korom óta szülni akartam :)) Imádtam mindig is a babákat, anyuka akartam lenni már nagyon fiatalon de 25 éves koromra jutottam el odáig hogy bevállaljuk.

Mert már nem csak a hatalmas szerelmünkre szültem hanem a való életre. Ennyit megérdemel egy baba.

2010. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. okt. 30. 12:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Élj, tapasztalj, láss világot!!! Fiatal vagy, szerelmes. Élvezd ezt még egy kicsit. Próbáld ki magad a munka világában vagy tanulj tovább, ha ezt a sulit elvégezted. Az eredményeid alapján (amit írtál) sokra viheted az életben! Meglátod, hogy attól, mert vársz pár évet nem maradsz le semmiről.. sőt. Én 30 éves vagyok,de már ennyi idősen is -mint amennyi te most vagy- azt mondtam, hogy alig várom, hogy gyerekem legyen, DE!!! nekem a sorrend fontos volt..Suli, Munka, Szerelem, Esküvő, Gyerek... Ez nálam most érkezett el. Persze ez egyéni értékrend, nem azt jelenti, hogy így kell másnak is élni, csak azt, hogy lehet, hogy te is felállíthatsz egyet. Gondold végig, hogy mire vágysz az életben.. mik az álmaid, mit szeretnél látni a világból. Aztán mérlegelj, állítsd fel a saját értékrended szerinti sorrendet. Írtad, hogy szívesen mennél külföldre. MENJ!! Gyűjts élményeket, élvezd az életed és legyél majd a döntésed szerinti időben egy boldog anyuka, azzal az emberrel, aki társad és támaszod mindenben.

4 hónapos baba anyukája

2010. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!