Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire életképesek a spermák...

Mennyire életképesek a spermák a levegőben, illetve tudnak-e ott mozogni?

Figyelt kérdés

Konkrétabban arra lennék kíváncsi, mennyi az esélye, hogy teherbeejtem a páromat, ha nem hatolok belé, csak mondjuk a combjára élvezek, esetleg mellettem van meztelenül, mikor pl. egy zsepibe elmegyek. Tehát hogy a kis gazfickók így is el tudnak-e jutni a petesejthez, a levegőben?

Bocs, ha hülyeség amatőrök vagyunk, és nem volt divat a felvilágosítás az iskolában...


2009. jan. 5. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem, mert nincs közvetítő közeg, másrészt minél közelebbről indulnak a spermák, annál nagyobb az esélyük, a hüvely hatástalanítja őket.
2009. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen a divatot felkellene rugni, és helyes felvilágosító órákat szervezni, ahelyett, hogy megkukul a nyolcadikos a tanulástól.

Ismi a történet, és 18 lány vagyok, és nállam sem volt normális szexuális felvilágosítás.... pfffff....

Szóval ha a combjára, hasára, mellére élvezel semmi baj, és máskor sem, addig még nem a hüvelyébe élvezel, nah akkor gondolkodhattok....

Üdv. Edina

2009. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

persze az sem 100 %...

Edina voltam.

2009. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
38%
Persze! Szárnyuk van és odarepülnek!
2009. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A spermák nem képesek odalebegni a levegőben a hüvelyhez! Arra is figyeljetek, hogy ne a hüvely közelében élvezz el és kézzel se vigyétek be a hüvelybe, mert abból is lehet probléma. Egy jó tanács: amíg ilyen alapvető dolgokkal nem vagytok tisztában, nem tanácsos szexelni. Előbb essetek túl a felvilágosításon, mert így könnyen meglepetés érheti a barátnődet.

Én se kaptam felvilágosítást, de attól még tudok olvasni és a neten minden hasznos infót megtalálok, amit tudni kell. Az én kedvenc oldalam a www.femina.hu/szex. Kukkantsátok meg.

2009. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát tényleg nagyon amatőrök lehettek, ha nem láttatok még repülő spermát. Kb. félévente egyszer van ilyen sermáa a fiúnak. Viszont elég szórakoztató, hogy úszkál a levegőben az a fehér csöbleng, ami általában a zsepiben landol. Csak vigyázz nehogy a barátnőd vaginájába, esetleg a szádba repüljön.
2009. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:DD


Ne aggódjatok, a levegőben nem tudnak közlekedni, nem sugármeghajtásúak ezek :D


Bárhová kerülhet a sperma, csak a lány hüvelyébe (remélem tudod melyik az...) ne jusson! És nézzetek utána a neten a dolgoknak, van sok hasznos oldal. Fontos még az is, amit előttem már említettek, hogy kézzel is be lehet vinni a spermát a hüvelybe, szóval fontos a kézmosás is.


Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen kérdés van :D

Nyugodj meg a levegőben nem képesek "utazni".

2009. jan. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!