Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már úgy néz ki, hogy a...

Most már úgy néz ki, hogy a napokban volt pém. A menszim késni fog kb.1 hetet! Remélem jókor voltunk akkor együtt. Elvileg a kisfickók 3 napig is életképesek nem?

Figyelt kérdés

Szurkoltok nekem?

Vagy mondjak le róla! Elnézést hogy ennyit írogatok, de most szeretnék bizni benne, hogy végre sikerült.


[link]


2010. okt. 31. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


persze, hogy szurkolunk. Remélem most sikerült neked. Majd jelentkezz, hogy babás lettél-e.

2010. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindenképpen megírom
2010. okt. 31. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,


én is szurkolok neked! :)


Úgy látom ebben a hónapban hasonló cipőben járunk. Nekem mindig pontos a pé-ém és most késet 8-9 napot. Sajnos pont akkor nem tudtunk együtt lenni, de azért még reménykedem :) 3-ára nem várom.

Ime a görbém:

[link]

2010. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mivel ilyen későn volt pém, ezért most késni fog. A héten kellett volna megjönnie. De igy elcsúszik a jövőhétre. Még többet kelljen várni :(


Szurkolok neked!


Ird majd meg, hogy mi lett!

2010. nov. 1. 07:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, tudom milyen rossz ez a várakozás, mi január óta próbálkozunk, eddig mindig 30 naposak voltak a ciklusaim, ez az első ilyen késős...és ma elindult lefelé a hőm...


De remélem neked eredményes lesz a várakozás :) Kitartás!

2010. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, és Szorítok nagyon!!!! :)
2010. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!


mi újság? lehet gratulálni?

2010. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem!


Pé után 11. napon megjött.


Majd legközelebb remélem!

2010. nov. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!