Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 dpo környékén erős szurkál...

6-7 dpo környékén erős szurkálás a petefészekben jelenthet jót?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta próbálkozunk, keresem is magamon a tüneteket biztos, de ilyen még nem volt.
jún. 5. 01:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, igazából mindegy kinek mi a tapasztalata, aki babát szeretne úgy is reménykedik...még akkor is amikor tudja már esély sincs.


Minden esetre a petefészeknél érzett szúrkálás, fájdalom nem terhes tünet. Nem terhesség miatt van, sőt lehet most van először vagy csak most veszed észre először.



Nekem pl semmi tünetem nem volt, még a pms is elmaradt...már javában késett mire kapcsolt az agyam. Végül műtét lett, mert nem maradtak velünk.


Másodiknál meg napokkal nem várt előtt émelyegtem, szédültem, furán fájt a hasam, és amint ezt éreztem a teszt is pozi lett délután.


Harmadszor pedig megint az lett gyanús, hogy a nagyon szokásos pms tünetek nincsenek. Sajnos ez a baba sem maradt meg.


Petefészek szúrkálást meg első szülés óta érzek minden ciklusban...független attól, hogy van terhesség vagy nincs.


Nincs mit tenni, ha volt szex akkor lehet baba és amíg nem jön meg van remény is :)


Hajrá

jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most épp nekem is szurkál bal oldalon. Bár az előző (sajnos nem jól sikerült) terhességemnél a jobb petefészkem úgy szurkált, hogy azt hittem méhen kívüli. És azt mondták, hogy a sárgatest miatt van.
jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!