Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm alatt szinte...

A menstruációm alatt szinte folyamatos szúrkálást érzek a jobb petefészek környékén, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

A ciklusom 2. napján vagyok és mióta megjött azóta érzem ezt a szurkálást, ami erősebb ha állok vagy kihúzom magam. Ilyet eddig menstruáció alatt még nem éreztem, általában kisebb görcseim szoktak csak lenni.

Elég erősen van meg, nekem általában kevesebb szokott lenni s ráadásul mintha pici fél centis kis alvadt vérdarabkákat is látnék.

27 napos volt az előző ciklusom.

Nem tudom van-e jelentőssége, de két és fél éve szeretnénk babát a párommal, a ciklusaim változóak, ennél rövidebb szokott lenni. Az előző hónapban használtunk pg ovulációs tesztet, de mindig negatív volt.

Egyébként voltunk meddőségi centrumban, ott azt mondták nem mindig van peteérésem. Már több inszemet végigcsináltunk, sikertelenül, de kb fél éve nem mentünk vissza, úgy gondoltuk szünetet tartunk.


2010. ápr. 22. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
bocs, hogy off, csak próbálok segíteni: az kiderült, hogy miért nincs sokszor peteérésed? erre nem mondtak semmit?ezen az oldalon sokat olvastam az aviva tornáról, amik egyszerű gyakorlatok és segítik a peteérést. hallottál már róla?
2010. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A hormonokkal vannak problémáim sajnos.

Hallottam már az aviva-ról, de még nem próbáltam, ezt is beterveztük a párommal.

Köszi a választ!

2010. ápr. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!