Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 dpo környékén erős szurkál...

6-7 dpo környékén erős szurkálás a petefészekben jelenthet jót?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta próbálkozunk, keresem is magamon a tüneteket biztos, de ilyen még nem volt.
jún. 5. 01:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem jelent. A beágyazódás 7-10ik napon történik és a méhben ráadásul. Te már csak nagyon rápörögtél a dologra és figyelgeted magad nagyítóval. Ha tényleg olyan nagyon régóta próbálkoztok, akkor inkább menjetek reprodukciós intézetbe.
jún. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem minden ciklusban végig szurkál egy ideje :(. Mikor terhes voltam pont, hogy semmi nem volt. Szóval bármi lehet. Ez alapján ne éld bele magad.
jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

A szurkálás maximum annyit jelent, hogy megvolt az ovud, mert az ott maradt sárgatest irritál. Ezt egy nőgyógyász mondta.


Logikusan is, a terhesség nem a petefészekben lesz, hanem a méhben.


Ha ott érzel majd furcsát, akkor lehet igazán reménykedni.


Nekem pl abból lett gyanús kétszer is...nem a teljes alhasamnál fájt hanem csak kb tenyérnyi részen és nem is volt teljesen mensis jellegű, bár elsőre azért nehéz megállapítani.Feszül és kicsit olyan, mintha az ember fel lenne fújódva, de mégse kell szellenteni :) legalabbis én így éltem meg xD


Sajnos, ha a tünetek elegek lennének, nem lenne szükség a tesztekre.


Én pl vetélés után is simán tapasztaltam egyik ciklusban terhes tüneteket, mivel voltam már nem is egyszer (független a kimeneteltől) elég biztos voltam a dologban mégse voltam terhes. Tünetekre nehéz alapozni. Max az tud akinek valamiért baromi erős tünetek jelentkeznek.


Persze ettől független lehetsz terhes, de a petefészek szurkának nem lesz hozzá köze :)


Mielőbbi sikert nektek :)

jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Az ég világon semmit nem jelent. Többször is éreztem. Volt, hogy fel is jajdultam. Egyik alkalommal sem voltam terhes. Mikor igen, pont nem éreztem semmit.
jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Én meg sosem éreztem ilyet életemben, csak amikor valóban terhes lettem, szóval de, jelenthet babát. Hozzáteszem, én nem figyeltem magamon nagyítóval a jeleket, mert elsőre sikerült, nem gorcsoltem rá. Szóval hajrá :)
jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom az 5ös válaszoló miért lett lepontozva. Én tapasztalatokat vártam és mindenki azt írta le. 🤷🏻‍♀️

Amúgy ma reggelre 2 pattanásom is kijött, ami szintén sosincs. Kiderül. Hajrá mindenkinek, aki babázni szeretne. :)

jún. 5. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Mar a pattanas is terhes tunet? Nem tudtam :D


Benott a nagylabujjamon a korom. Sosem volt ilyen csak ebben a honapban. Lehet baba van a dologban??

jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
6# ne foglalkozz velük. Ők nyomják a tankönyvi dolgokat, csak sokan elfelejtik, hogy a testünk nem gép. De ezért nem érdemes ilyen kérdéseket kiírni. Tesztelj, ha késik, és kész. :)
jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Persze, h nem erdemes. Legyen mar annyira felnott, h sajat maga döntse el segítség nelkul h majd teszteljen-e.


Nem is ertem minek ilyen miatt posztolni?

jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
9# én sem értem, de azt sem, ahhoz mennyire kell elkeseredettnek és eletuntnak lenni, hogy sokaknak itt az a hobbijuk, hogy névtelenül oltanak be embereket. Nem muszáj mindenre válaszolni, ha valakiknek már bizonyos kérdések farasztoak, csak azért, hogy kipipaljak erre a napra is, hogy valakinek beszolhattak, hogy jajj de hülye és gyerekes és buta vagy, stb... Bezzeg aki panaszkodik, hogy unja már a gyereknevelést, mindig 99%ban támogató válaszokat, meg felpontozast kap...nagyon érdekes, hogy mi itt az elfogadott, és mi nem.
jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!