Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-án reggelre nagyon nagyon...

3-án reggelre nagyon nagyon bő folyásra ébredtem. Délután megjött, 14 nappal azelőtt, hogy kellett volna neki. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
azóta is megvan, de nem úgy ahogy szokott, jóval kevesebb és barnásabb. Fáradékony vagyok, enyhe hányingerem van, a mellem minimálisan érzékeny. néha fáj a derekam is. Szerintetek terhes lehetek?
2008. jan. 8. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Menj el orvoshoz az a biztos amit lát,lehetséges hogy manod van.Szoritok
2008. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem írtad, mikor volt az utolsó mensid, de ha jól értem, pont félidőben barnázgatsz. Ez lehet a beágyazódás jele is. Várd meg a mensid napját, akkor csinálj tesztet, addig nem mutatja ki, és a doki se tud sokmindent mondani. Sok sikert!!
2008. jan. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tüszörepedéskor jelentkezik a vérzés, azt közti vérzésnek nevezik és mindennapos jelenség. /ezt egy könyvből idéztem/ Nálam ugyan még nem fordult elő. A hirtelen hormonszintváltozás hat a méh nyálkahártyájára,amely igy reagál. Nekem a 21.napon volt egyhe barna folyásom, akkor volt a beágyazodás és a 28 napon kimutatható volt a terhesség.
2008. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor volt a tüszőrepedésed, elvileg a lutális szakasz állandó (14 nap).
2008. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én méhen kívüli voltam,ezért véreztem be hó közepén.Uzsgyi dokihoz mert nehogy baj legyen,ja és nekem megvolt a havim rendesen előtte,ezért nem tudtam róla.:-(Az pedig hogy 5 napja vérzel,szerintem nem egészen normális,tehát irány a doki! Szorítok!
2008. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!