Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyásra lehet számítan...

Milyen folyásra lehet számítani a terhesség alatt és mikortól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h nem biztos h az vagyok. De erős folyásom lett és kicsit a melleim is fájnak. Nem tudom h szabad e valami hüvelykúpot használni. Lehet valamit összeszedtem.
2011. jún. 3. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes, de nekem dokim mondta, hogy aki terhes, annak kezdettől fogva bőséges a folyása. Az szerintem mindegy milyen (vizes vagy krémes), a lényeg, hogy bőséges legyen. Ha nem vagy benne biztos, hogy terhes vagy-e, akkor csinálj tesztet, ha nem mensiztél.
2011. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én amikor terhes lettem a kisfiammal, bő folyásom volt.
2011. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bőséges, fehér folyásom volt.Nem tudom sajnos,hányadik héttől, de emlékszem egyszer nagyon megijedtem, mert másnap készültem dokihoz amikor séta közben nagyon hirtelen megindult. Halálra rémültem, mert féltem, hogy vmi vérzés vagy ilyesmi.Aztán kiderült, hogy csak folyás volt.Ez kb. 4-5.héten lehetett.
2011. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!