Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezen láttok valamit vagy csak...

Ezen láttok valamit vagy csak én kepzelodom? Legyetek szívesek kedvesen mert sajnos problemaim vannak a teherbeesessel

Figyelt kérdés

máj. 16. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Minek szedted szét? 🤔
máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Te is bele estél a teszt szétkapós hibába. Én is túl vagyok már egy ilyen időszakon. Az előttem szólókkal egyet értek, amíg szét kell szedni a tesztet ahhoz, hogy láss rajta bármit is (a kép alapján én értem mire gondolsz) addig az tényleg negatív. Annak amit te ott látsz a kép alapján nincs színe, jártam így száradás után én is teszttel sajnos. Nem véletlenül írják annyian, hogy 10 perc után nem szabad nézegetni mert át tudnak verni...

Hidd el ha pozitív lesz, akár halványan is az szétszedés nélkül is egyértelmű lesz. Mielőbbi babásodást kívánok neked kérdező!

máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

12 vagyok

Azt kihagytam, hogy ami nekem volt száradási csík annak rendesen olyan színe volt mint a kontrollnak és mégis negatív volt!! Az összes többi teszt totál hómező volt.

máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Egy szétszedett tesztet látok, ami így nem értékelhető. Azért rakták össze, hogy hagyd úgy.
máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
A reagens helyét látod, ami hófehér, tehát negatív.
máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Így van az a reagens helye egyértelmű negatív. Nem kell szétszedni a tesztet ahoz hogy lásd ha pozitív.
máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem látod úgy, hogy nincs szét szedve, akkor negatív.. Sosem értettem minek kell szét szedni egy tesztet
máj. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez beteges, hisz teljesen negatív teszt
máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!