Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk babát de sajnos...

Szeretnénk babát de sajnos képtelenség tudnom mikor ovulálok.Na ez baromira nem könnyiti meg ezt a helyzetet. Ovulációs tesztekkel érek valamit? Vagy legyen aktus minden 2-3 nap?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó h 2-3 naponta vagytok együtt :)
2023. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Sosem néztem mikor van ovum

Mègis hamar lettek a gyerekek.


Hàny napos, rendszeres a ciklusod?


Mi kb 13 nappal az esedékes mesi előttig 2 naponta , utàna 3-4 naponta voltunk együtt mindig

( akkor is, ha nem terveztünk gyereket, egyszerűen a libidóm ezt az ütemet diktálja)

2023. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyanyáink is megoldották valahogy… legyetek együtt minél többet és kész. :)
2023. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk ha nagyon össze-vissza a ciklusoda, akkor a ciklus 10. napjától elkezded és 1 hónapot ovuteszttel végigtesztelsz ,hogy lásd kb hogy működsz.


Ez a 2-3 együtt levés tök jó, de pld nekem mindig összevissza ciklusaim volt és az ovum is 17-32 nap között mozogtak.Míg nem néztem, hogy mikor van ovum nem esett le, hogy mi csak pont akkor nem szexelünk amikor gyerek lehetne belőle, merthogy akkor éppen pont mindig kellemetlenül éreztem magam és inkább 1-2 nappal utána bújtunk össze, amiből aztán nem meglepő módon nem is fogant meg jó másfél évig a baba.:D

2023. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabályos ciklusod akkor nagyjából be lehet lőni.
2023. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!