Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárólag csak peteéréskor...

Kizárólag csak peteéréskor lehet megtermékenyülni? Ha valaki menzesz előtt van, akkor képtelenség?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki nem nézte a peteérését és mégis teherbe esett másik időintervallumba?

2013. júl. 7. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
a mens. előtti 2-3 nap elég biztos, hogy nem okoz terhességet, mert a nyálkahártya már készülődik leválásra, és nem tud beágyazódni. A többi nap mind esélyes, mert maga az aktus is kiválthat rendkívüli peteérést.
2013. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag peteérés után ovulációkor lehet teherbe esni, de hogy ez kinél mikor fordul elő, kérdéses. Még rendszeres ciklus esetén is van lehetőség különleges helyzetekre. A mi babánk mensi utolsó napján fogant. Olvasni olyanról is, aki mensi alatt esett teherbe. Nincs biztonságos időszak. Egyénenként változó, és egy adott ember esetén is, havonta változó lehet, mikor van ovuláció. Az ovuláció meghatározására több lehetőség is van, tesztek, hőmérőzés, nyákfigyelés stb.
2013. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ciklusom 19. napján voltunk együtt...
2013. júl. 7. 17:50
 4/5 A kérdező kommentje:
És az a helyzet, hogy fogalmam sincs mikor van az én ovulációm... nem figyeltem soha vagy használtam eszközöket erre...
2013. júl. 7. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

100%-ra tudom h tavaly június 2-án estem teherbe! Máskor nem lehetett! Az az egy aktus volt akkor! :)

Másnapra nem vártam! Vmi kis barnázásom volt is mánsap de ennyi. :)

Azóta már meg is született a lányom. Úgyh nekem akkor sikerült :) Nem néztem soha mikor van peteérésem, csak próbálkoztunk! És akkor ez az egy alkalmunk volt pont rá! És bejött :)

2013. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!