Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már mindent kipróbáltam de...

Már mindent kipróbáltam de még mindíg semmi. Kiszámoltam hogy kb. mikor lehet peteérésem. Akkor se lett semmi. Mit tegyek? Orvosnál is voltunk és mind a kettőnkkel minden rendben van, remélem tudtok nekem segíteni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Nekem sajnos van olyan ismerősöm akinek van már egy 10 éves fia de most 2 éve nem sikerül nekik újra teherbeesni pedig semmi bajuk. Szabályos 28 napos ciklusok, tökéletes minden és már mindent megpróbáltak. Talán majd ha nem akarják annyira.

Én 8-9 hónappal a tabletta abbahagyása után lettem terhes de nem akartuk "nagyon". Úgy voltunk vele ha jön jön, ha nem nem. Ja, és én összevissza menstruáltam volt,h. hónapokig meg sem jött.

2009. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, még annyi,h. lehet venni a patikában valamiféle ovulációs tesztet. Hallottál már róla? Pontosan nem tudom hogy működik de páfrányos mintázata lesz peteéréskor vagy előtte amikor akcióznotok kell. Az jobb mintha te számolnád ki.
2009. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már egy éve próbálkoztok sikertelenül, akkor szerintem jó lenne egy kis orvosi "rásegítés" , pl. ha ultrahanggal nézné a peteérést.
2009. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippeket. megfogadom őket. 2 éve próbálkozunk sikertelenül.
2009. jan. 6. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!