Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lenne érdemes tesztelnem...

Mikor lenne érdemes tesztelnem? Jól számolok?

Figyelt kérdés

Átlagban 29 naposak a ciklusaim. Most a 11-ik napon volt peteérésem (lh teszt, hő, nyák, ovu fájdalom), ma vagyok a 24-ik napomon. Holnap kellene megjönnie? A ciklus.hu is idehúzta a peteérést, de a mensimet akkor is 29-ik napra rakta, azaz 18 napra a peteérés után, ezért nem tudom, hogy most mi lehet. Semmi mensis érzésem nincs. Mikor teszteljek szerintetek, hogy tuti legyen? Tegnap már volt egy tesztem, ami fél óra után lett pozítiv. Ami ugye sajnos már érvénytelen...

Bocsi a hosszúságért, de majd 1,5 év után már mindent megkérdezek, akármennyire is butaságnak tűnik.

Köszi előre is mindenkinek!


2009. jan. 5. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
tezstelj olnap reggel...én 41 napnál vagyok s nem mertem még tesztelni csalódástól félek én is, majd szerdán készülök rá:)sok sikert
2009. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!