Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezen láttok valamit?

Ezen láttok valamit?

Figyelt kérdés

Tudom meg kellett volna várnom a nemvárt napját, de nagyon izgulok, utrot kell szednem ha pozitív a teszt.

Keddre nem várom.

Ez egy x epil teszt.


ápr. 12. 06:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Rendben, bár csak két nap múlva tesztelnék újra.

Még 4 nap van a nemvártig.

ápr. 12. 07:05
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én látok. Hajrá!
ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

De miért nem lehet azt a 4 napot megvárni? Látod az a vége hogy ide kell kitenni mert bizonytalan :)

Erre nem tudok semmit írni, valami lesz majd. 4 nap múlva ismételj, ha nem jön meg.

ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, a vetélésem előtt nem is teszteltem soha csak ha már késett.

De most utrogestant kell használnom pozitív teszt után rögtön.


Persze nem könyveltem el pozitívnak ezt a tesztet, 2 nap múlva meglátjuk.

ápr. 12. 07:23
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét ilyen halvány tesztből baba lett. De ilyen korán egyiknél sem értem magam bele mert simán lehet még kémiai is
ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Persze, nem élem bele magam, ha két nap múlva erősödik, akkor talán.

Köszönöm a válaszokat.

Mindenképp megírom mi lett a vége.

:)

ápr. 12. 09:07
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, MINTHA latnek rajta valamit, de megesküdni nem mernék rá, bocsi. Viszont mivel van még négy nap, ez biztató, drukkolok, hogy ezúttal minden rendben menjen, sok boldogságot! :)))
ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

[link]


Hát nem bírtam magammal, vettem egy Predit ahogy többen javasolták és pozitív lett:))))


Nem rendel az orvosom nem tudom felhívni csak hétfőn az Utro adagolása miatt.

Szerintetek mit tegyek most?

ápr. 12. 16:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos hogy az előzőt a progeszteron hiánya okozta? Mert akkor a 10. hétig sem ment volna el. Ha bizonyított hogy amiatt ment el, van róla papírod akkor ügyeleten is felírják, elmondják. De a vételések igen kis százalékát okozza a progeszteron hiány.
ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:) Szerintem várd meg a hétfőt és mond az orvosnak, hogy minél előbb kellene a progi.
ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!