Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el a paromnak...

Hogyan mondjam el a paromnak h sikerult a baba?

Figyelt kérdés
eddig nem mertem neki elmondani mig orvos nem erositette meg a terhesseget. ma voltam dokinal es 8 hetes vagyok, csak nem tudom h hogy mondjam el neki. az egeszben az a furi, h pont most nem szamitottunk ra, mondvan ugy sem sikerul, es elkezdtunk egy europai utat tervezni szept kozepere (nem Mo-n lakom, tobbek kozott nekem egy hazalatogatassal) es aug kozepere vagyok kiirva. Nem szeretnem ha banna h az europai utat tolni kell a baba erkezese miatt. ezert fogalmam sincs h mondjam el neki. Koszi az otleteket.
2009. jan. 5. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad más, mint átidőzíteni az európai utat. A baba a legfontosabb. Szeptemberben pici babával semmikép nem tudtok utazni, szerintem hozzátok előre tavaszra. Én biztos vagyok benne, hogy a párod a babának sokkal jobban fog ürülni, mint a szeptemberi utazásnak. Gratulálok a babához!
2009. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel terveztétek a babát, csak most nem számítottatok rá, hogy sikerül, így nem lehet gond.Biztos nagyon fog örülni.Lepd meg egy kiscipővel agy valami hasonlóval, amiből rögtön rájön hogy baba van, és szépen beszéljétek meg, hogy az utat át kell tenni.Azt hogy mikor tudtok utazni azt ti tudjátok, de semmiképp nem szeptemberben:)

Grat a babához.

14 hetes pocis

2009. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Szerintem csendesen súgd a fülébe, szeretlek kispapa... jóéjtpuszi után.


Az utazás miatt ne keseregjetek. Vagy eltoljátok későbbre, vagy még pocisan mentek korábban...

2009. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal! A baba fontosabb! Örülj, hogy sikerült! Olyan sokat tudtok még utazni! :)

Gratula a babához!

2009. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Persze en orulok a babanak!!!! csak szeretnem ha o is ugyanugy orulne. es fogalmam sincs h h mondjam meg, h most sikerult!!!

koszonom az otleteket is. meg varok tobb otleteket azert.

2009. jan. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!