Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24. napon páfrányos a mikroszk...

24. napon páfrányos a mikroszkóp. Lehet jó jel?

Figyelt kérdés
28naposak a ciklusaim.
2009. jan. 4. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem meg kb 30 naposak s 25 napon volt pé-m...de folyásod figyeld
2009. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 14.napon volt pé, ezt lh-teszt is igazolta. Most ismét megnéztem a mikroszkópot kíváncsiságból. Lehet, hogy most sikerült?
2009. jan. 4. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a mikroszkop egy kalap szart sem ér!
2009. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szió! na sikerült a babó???
2009. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ezt a kérdést januárban írtam ki, akkor még nem sikerült. Viszont már 30hetes terhes vagyok. :) Rá pár hónapra már összejött. :))
2009. nov. 20. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia tudom,hogy mikor raktad ki a kérdést:))

Na és az ovumikroszkópod jelezte a babádat?

Mert én most pont így vagyok,rettentő páfrányos a 24 nap,többi tünetet nem írom le de vannak:)

Nagyon sok boldogságot nektek!

2009. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abban a hónapban, amikor megfogant a Pici, nem mikroszkópoztam, nem használtam ovu-tesztet sem. Elég zsúfolt hónap volt, s megbeszéltük a párommal, hogy most egyáltalán nem foglalkozunk a babaprojekttel. :) Hát pont akkor jött össze (másfél év "rástresszelés" után)! Aztán kíváncsiságból megnéztem a mikroszkópot már jó pár hetes terhesen, s akkor tiszta páfrány volt. Lazítsatok, és mielőbbi babásodást kívánok neked! :) Majd várom a fejleményeket!
2009. nov. 20. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Megírom,köszi!
2009. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!