Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire ártottam ezzel a...

Mennyire ártottam ezzel a babának?

Figyelt kérdés

Szeptember 20.-án volt utoljra mensim, azóta nem jött meg, végeztem tesztet, pozitív lett.

Viszont október 3.-án ünnepeltünk, és sajnos eléggé sokat ittam.

Mióta teszteltem, bűntudatom van miatta. :(:(


2010. okt. 24. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Azt írod hogy 3.án izzál. Valahogy akkor lehetett péd. Semmi köze nincs még akkor a világon a babának hozzád, ne aggódj. Az első 14 napban nem tudsz neki ártani semmivel. A 6. hét után kell nagyon vigyázni, oda figyelni mindenre amit csinálsz. Szóval ne aggódj, semmit nem ártottál. Jó babásodást.:)
2010. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
izzál=ittál:)
2010. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon örülök neki! Mert tényleg furdalt a lelkiismeretem.

Az tuti, hogy jó sokáig semmi alkoholos dolgot nem fogok fogyasztani.(Általában amúgy is ritkán iszok és nem viszem túlzásba, maximum 2-3 havota 1-2 koktélt, vagy 1 pohár bort/pezsgőt.)

De legfontosabb a baba egészsége!

2010. okt. 24. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi van,a 6.hétig nem tudsz neki ilyenekkel ártani,csak utánna.Gratulálok,boldog babavárást!
2010. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egyáltalán. Semmi rosszat nem tettél, még! De ezek után csak a baba lebegjen a szemed előtt! Viszont egy egy pohár vörös bor, max 1 dl, nem árt a babának sem ha egy héten 1-2 pohárral megiszol, mert a vashoz jó! Viszont most már nagyon vigyázz magatokra. Üdv 5 kislányos anyuka. Első válaszoló voltam.
2010. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5 kislány? Nem semmi! GRAULÁLOK hozzá! Nekem az első lesz!

Nem, semmi buli, semmi alkohol. Így is nagyon rosszul éreztem magamat a buli miatt. Szándékosan pedig nem ártanék a babának!

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

2010. okt. 25. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!