Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Womens cream, progeszteron...

Womens cream, progeszteron krém? Lehet hogy ezmiatt nem jön meg a mensim? Vagy baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megrendeltem ezt a progeszteron krémet a 11napos luteálisaimat akartam kitolni vele, hogy sikerüljön a baba és támogassam vele a beágyazódást is..meg amúgy is több tünetem van alacsony progi szintre


Aki nem ismerné:

[link]



Na most az a gáz, hogy most kezdtem el kenni a szakértő tanácsára napi 2x reggel este..kb 2hete a peteérés után


Na és nem jön meg a mensim

eddig több éve 11dpokkal zártam a ciklusom, most már 15 nél tartok.


Ilyen soha nem fordult elő velem, kivétel mikor terhes lettem de ott egyértelműen határozott 2 csík volt a teszten

Mérek hőt, tudom mikor volt peteérésem, látom is, már 3-4 napja meg kellett volna jönnie


Teszteltem persze de iszonyatosan nagyon nagyon haloványkák, szinte csak én látom a csíkokat.


A leírásában az van hogy előfordulhat hogy a krém miatt hamarabb jön a mensi meg hogy csak akkor kell abbahagyni a kenést ha már megjött...de nekem azóta se semmi...


Van elérhetőségük, írtam is nekik, hogy ez létezik e, hoyg ennyire tartja a progeszteronszintem, hogy nem jön meg, de még nem kaptam választ (múltkor is jópár nap volt mire válaszoltak)


Van taoasztalat erről?Szerintetek létezik, hoyg ezmiatt a homeós krém miatt nem jön meg a mensim?


2010. okt. 22. 17:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 2. hónapja kenem a krémet, az első hónapban már csökkent picit a barnázásom, most a második hónapban eddig még nem jelentkezett. Vasárnap lenne a tesztelés napja. Nekem azt írták, ha negatív a teszt, tegyem le és meg fog jönni.

Ezzel kapcsolatban lenne a kérdés feltevőjéhez - akinek szívből gratulálok a babához - most nekem egy kérdésem. Te is így csináltad, ahogy nekem javasolták, teszteltél és folytattad a krém kenését a pozitív teszt miatt? És korábban kenés ellenére volt hogy megjött? Ez nem volt egyértelmű számomra.

Előre is köszönöm a válaszod, már 1,5 éve próbálkozunk, bízom ebben a krémben.

Boldog babavárást kívánok!

2011. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. naptól a 26.-ig kell kennem a krémet, de ezt endokrinológus nőgyógyász ajánlotta, aki a mensiig ad mellé Utrogestant, és havi 2* néz Uh-val, hogy ne cisztásodjak be... Szóval nagyon jó hogy megtaláltad a krémet, de menj el endokihoz, mert gondokat is okozhat ha nem jól kened!!!! Egyébként én is ettől a krémtől várom a csodát, de azért kell abbahagyni a 26.napon, hogy megjöhessen ha úgy alakult. Viszont az Utro segít megtartani a babát ha ott van. Amikor az Utrot használod, az nem adhat tévesen pozitív eredményt (tapasztalat), a Women's Creme viszont igen!!!! Csak akkor nem erősödik a csík.
2012. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled kedves Kérdező?
2012. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
2. oldalon olvashatod :) Most volt 12hónapos a csajszim aki a womenscreamnak köszönhetően sikerült ilyen hamar :)
2012. szept. 13. 09:11
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen, azt olvastam, hogy sikerült, de nem tudtam, hogy azóta mi újság veletek :)
2012. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Úristen, én most olvasom csak hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Úgy örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok ; illetve nagy reményt adsz / adtok mindenkinek!:::::::)))))))))))))))))))))))))))))))))))
2012. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Reménysugár27 válasza:

Gratulálok!


Úgy néz ki, nekem is progeszteron hiányom van. :( Olyan szomorú, hogy ennyien szenvedünk miatta. Én most kezdtem még csak a krém használatát, de nagyon bízom a segítségében. Viszont az én dokim nem ismeri, így nem tud róla semmit mondani. Felírta a duphastont a közti vérzések miatt, de azt mondta szerinte ne használjam egyszerre a krémet is meg a gyógyszert is, mert fejlődési rendellenesség állhat elő. Erről mi a véleményetek? Nekem elég súlyos a pecsételgetésem. Nem tudom mikor fog egyáltalán rendeződni. Ebben a ciklusban 6 napig megvolt a menzi, majd 4 nap pecsét, majd 3 nap semmi, és azóta 2 hete pecsételek, és pár nap és megjön újra. Szerintetek rajtam is segíthet a krém? Nagyon szeretnénk babát. Kaptam clostilbegyt-et is, azt a 3. ciklusnapomtól a 8. napig kell szednem. Bízom abban, hogy segít a peteérésemben is, mivel most ezzel is gond volt. :( Szerintetek?

2012. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 wandeszti válasza:
[link] remenysugar, a duphaston is progeszteron, nem hiszem hogy a krémet is kéne hozzá használnod hisz ugyan az.
2014. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Aki babát szeretne annak addig kell kennie míg meg nem jön.

Aki csak helyre akarja tenni a ciklusát annak kell abbahagyni a 14. dpo-n, hogy megjöjjön.

Én is használom, mindig magától megjött eddig időre, akkor hagyom abba és indul a következő ciklus.

Ha nem jön meg az nem a krém miatt, hanem a baba miatt van!

2015. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!