Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Womens cream, progeszteron...

Womens cream, progeszteron krém? Lehet hogy ezmiatt nem jön meg a mensim? Vagy baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megrendeltem ezt a progeszteron krémet a 11napos luteálisaimat akartam kitolni vele, hogy sikerüljön a baba és támogassam vele a beágyazódást is..meg amúgy is több tünetem van alacsony progi szintre


Aki nem ismerné:

[link]



Na most az a gáz, hogy most kezdtem el kenni a szakértő tanácsára napi 2x reggel este..kb 2hete a peteérés után


Na és nem jön meg a mensim

eddig több éve 11dpokkal zártam a ciklusom, most már 15 nél tartok.


Ilyen soha nem fordult elő velem, kivétel mikor terhes lettem de ott egyértelműen határozott 2 csík volt a teszten

Mérek hőt, tudom mikor volt peteérésem, látom is, már 3-4 napja meg kellett volna jönnie


Teszteltem persze de iszonyatosan nagyon nagyon haloványkák, szinte csak én látom a csíkokat.


A leírásában az van hogy előfordulhat hogy a krém miatt hamarabb jön a mensi meg hogy csak akkor kell abbahagyni a kenést ha már megjött...de nekem azóta se semmi...


Van elérhetőségük, írtam is nekik, hogy ez létezik e, hoyg ennyire tartja a progeszteronszintem, hogy nem jön meg, de még nem kaptam választ (múltkor is jópár nap volt mire válaszoltak)


Van taoasztalat erről?Szerintetek létezik, hoyg ezmiatt a homeós krém miatt nem jön meg a mensim?


2010. okt. 22. 17:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
óó hát van itthon vagy 20dp 10es tesztem, nem akakrok másfajtát....vagy nem tudom
2010. okt. 22. 18:24
 12/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelműen pozitív és erősödik. Bárcsak nekem lenne ilyen!!!
2010. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 textil válasza:

Szia!

Én is így használom a krémet, de nekem azt mondták, hogy a 14.naptól a 27. napig kell kennem napi kétszer.

Én is véletlenül tovább kentem, mert azt gondoltam, hogy addig kell kenni, míg megjön. Aztán rájöttem, hogy már a 32. napnál tartok (mármint a ciklusomban), és letettem a krémet. Rögtön meg is jött. :)

Ennyi üdv

2010. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

igen, kiderítettem

a krém a ludas

igaz baba is elindult nálam de nem fejlődött tovább ugyanis a hcg ott volt


a lényeg::

kaptam én is segítséget amit eddig nem tudtam, hogy abba kell hagyni a kenést, csak akkor jön meg


NEkem a tájékoztatóban sem írta meg ezt senki

Szóval pé től kened majd teszt 13dpon és ha nincs baba akkor le kell tenni

viszont annyira nem vagyok elkenődve ugyanis évek óta szívok a luteálisommal, most sikerült kitolnom :))és ez jóó

2010. okt. 23. 06:54
 15/29 A kérdező kommentje:
tegnap már nem kentem, hő is leesett és a teszt is negatív
2010. okt. 23. 06:55
 16/29 A kérdező kommentje:
ajánlom mindenkinek, 3.ciklusban kentem és babás lettem, bár nekem egyértelműen progeszteron hiányom volt és ezért nem sikerült eddig a baba
2011. jan. 29. 14:41
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas Gratula!!!!!!!!!!!!!

Remélem minden rendben Veletek!!!! :-)

Én most rendeltem meg a krémet! Nekem is progi hiányom van!! Remélem jó lesz!! :-)

2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

tuti beválik :))) 20.héten vagyok

reggel este kentem 3 hónapig majd sikerült, aztán a terhesség 12.hetéig....

ne lepődj meg ha túl hamar jönne meg, 14.naptól kell kenni 28.napig majd megjön:)

de nekem volt hogy hamarabb jött meg hiába kentem:)

2011. ápr. 9. 13:22
 19/29 anonim ***** válasza:

Jajjj de jó!!! 20. hét!!! Akkor már mocorog a picikéd!!!! :-) De jó lehet!!!!! :-)


Nekem sajnos tavaly decemberben a 19. héten elvették a babámat, beteg volt szegény... :-(

Most kezdhetünk el próbálkozni ismét! Voltam vérvételen, onnan tudtam meg hogy progi hiányom van!


Bízom a krémben, biztos segíteni fog!!!! Köszönöm a tanácsokat vele kapcsolatban!!!! :-))) Nagyon aranyos vagy!!!


Nagyon boldog további babavárást kívánok!!!!! :-)


Puszi!! :-)

2011. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, de jó ezt hallani, nagyon gratulálok a babához!!!

Nekem is nagyon alacsony a progeszteron szintem, és ezért nem jön a baba:( Más bajom nincsen, voltam hormonvizsgálaton.

Szedem a Premenst már 3 hónapja, de eddig nem nagyon látom a javulást. /annyi h nem barnázok mensi előtt/

Most olvastam én is a krémről, és rábukkantam a kérdésedre, és reményt adtál nekem:)

Hogyan használtad a krémet, és mennyi idő után fejtette ki hatását? Volt e mellékhatása? Kitől kérhetek segítséget, hogy hogyan kenjem?-vagy kenhetem én is reggel/este?

GRATULÁLOK!!!!! Annyira jó ilyet olvasni-akkor van remény, hogy nekem is lehet babám egyszer:)

2011. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!