Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erősödött ez az lh teszt?

Erősödött ez az lh teszt?

Figyelt kérdés

Szerintetek erősödött?

A felső tegnapi, az alsó mai. Nem tudom eldönteni, hogy erősödött-e.

Görcsölget a hasam egy pár napja, tojásfehérjés nyák volt már, de ovu még nem. Szerintetek erősödött? Vagy még annyira nem, és nem most lesz ovu pár napon belül?

Ez az első, hogy lh tesztet használok, ne nézzetek hülyének :D

És ha pozi lesz, aznap kell együtt lenni, vagy inkább aznap, amikor először negatív?


[link]


2023. dec. 9. 19:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elképzelhető legyetek együtt ma meg holnap és annyi elég lesz
2023. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ma még sikerül, de holnap már nem sajnos. Tegnap is összebújtunk :D

Bízok benne. 6? hónapja nem védekezünk egyáltalán, és eddig még csak kémiaim volt. Van már egy gyerekem az előző kapcsolatomból, akit most a párommal együtt nevelünk. De szeretnénk már egy közös babát is :)

2023. dec. 10. 11:24
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen ha most van ovu akkor a tegnapi mai jó lehet. Hány kémiaid volt? Ha több érdemes kivizsgáltatni hogy miért nem marad meg. Sok sikert ❤️
2023. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nagyon bízok benne, hogy most sikerül :)

3 volt eddig. Nemvárt napján halvány pozi, majd 1-3 nap késésekkel megjött.

Teljes vérkép lett csinálva, néztek progeszteront meg pajzsmirigyet is, velem minden rendben.

2023. dec. 10. 11:34
 15/21 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz mindenesetre fura ennyi kémiai terhesség :( Kitartást nektek❤️
2023. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nagyon bízok benne! Köszönjük! ❤️
2023. dec. 10. 11:42
 17/21 A kérdező kommentje:

Hát, a mostani tesztet elnézve, még mindig nem volt ovum 🫡


[link]

2023. dec. 10. 18:48
 18/21 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

Ha esetleg most (lesz) pozitív, de ma nem tudunk együtt lenni csak holnap, akkor még összejöhet? Mármint ha holnapra esetleg már teljesen negatív, de holnap együtt tudunk lenni, viszont ma nem? Tegnap is együtt voltunk. Nagy baj, ha a mai kimarad?

2023. dec. 10. 19:02
 19/21 anonim ***** válasza:
Eleve tegnapi aktus is jó lehet.Lehet a holnapit még eltudod kapni.Nem tudni hogyan müködsz és mikor ovulálsz pontosan..holnap éjjel vagy holnap reggel.. De lehet rá esély ne hagyjátok ki a holnap esti alkalmat és akkor elkönyvelheted hogy mindent is megtettél az ügyben.
2023. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Na a ma esti csak összejött még. :D

Tudom hogy felesleges ennyi teszt, de kíváncsiságból nemrég csináltam még egyet most az este, és láthatóan sokkal halványabb, mint amit ma korábban csináltam késő délután/kora este. Pedig előtte nem voltam wc-n és nem is ittam.

A hasam egész este elég durván szurkált meg görcsölt, kb 1 órája enyhült, szinte most alig érzem már.

Nagyon reménykedek, hogy ebben a hónapban végre összejön :)

2023. dec. 10. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!