Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erősödött ez az lh teszt?

Erősödött ez az lh teszt?

Figyelt kérdés

Szerintetek erősödött?

A felső tegnapi, az alsó mai. Nem tudom eldönteni, hogy erősödött-e.

Görcsölget a hasam egy pár napja, tojásfehérjés nyák volt már, de ovu még nem. Szerintetek erősödött? Vagy még annyira nem, és nem most lesz ovu pár napon belül?

Ez az első, hogy lh tesztet használok, ne nézzetek hülyének :D

És ha pozi lesz, aznap kell együtt lenni, vagy inkább aznap, amikor először negatív?


[link]


2023. dec. 9. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az ovu tesztnek az a lényege,hogy a teszt csík erősebb a kontroll csiknal...tehát akkor van ovulaciod amikor a teszt csík az erősebb
2023. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a két teszt egyforma. Nem erősödött..Hanyadik ciklusnapon vagy?.Amint pozitív akkor nap legyen aktus illetve másnap( akkor már negatív lesz) ebből a 2 aktusból fogant meg a babánk. Nekem volt h 5 nappal ovu elött ilyen halvány volt volt hogy csak 2 nappal elötte majd hoppp hirtelen erős lett.Ezt így nehéz megmondani. Attól is függ hanyadik ciklusnapon vagy.Én a 12.ciklusnaptól napi 2x teszteltem.
2023. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Egyszer pár hónappal ezelőtt próbáltam ovutesztet, de akkor pont elkaptam az ovut. Amikor elkezdtem tesztelni délután 13.00 fele, este csináltam még 1 tesztet, akkor volt ugyan olyan erős mint a kontroll csík, majd másnapra szinte alig látszott a tesztcsík. Akkor nem teszteltem végig az ovu előtt és után.


Most ma van a 9. ciklusnap, akkor amikor pár hónappal ezelőtt próbáltam, akkor 12 napos volt a luteálisom.

Általában 23-25 napra jön meg, tehát most a napokban kell hogy legyen elvileg az ovu.

Amikor akkor próbáltam az lh tesztet (nem ugyan ezt a fajtát), akkor a pozitív napon és az utána levő negatívon voltunk együtt. Rá 9 napra volt egy halvány pozi hcg tesztem, majd 3 nappal később megjött…

2023. dec. 9. 20:32
 4/21 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy most lesz ovum.

Kíváncsiságból csináltam egy újabb tesztet..

A felső tegnapi, a középső 18.30 csináltam, a legalsót pedig 21.30 (itt 1 órával előrébb vagyunk).

Durva, hogy az esti 18.30 és a 21.30 között eltelt 3 óra alatt mennyit erősödött…


[link]

2023. dec. 9. 21:00
 5/21 anonim ***** válasza:
.Tapasztald ki ismèt hogy most hány napod a luteálisod :).Attól is függ mennyire koncentrált a vizeleted. De lehet mostanában fogsz ovulálni.Ma legyetek együtt, holnap is tesztelj:)
2023. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mai pipa, holnap is megpróbáljuk :D

Azóta amúgy kicsit jobban görcsölök, szurkál a hasam, meg a derekam majd leszakad. Úgyhogy tényleg most lesz ovum. Csinálok reggel is tesztet, meg holnap este is. Kíváncsi vagyok.

Amikor pár hónappal ezelőtt próbáltam, ugye pont eltaláltam az ovumat. Délután 13.00 fele is már elég erős volt a tesztcsík, este 20.00 fele még erősebb, 23.30-kor még erősebb, másnap délelőtt pedig szinte alig látszott már. Viszont akkor sem volt erősebb a tesztcsík a kontrollnál. Kb egyforma erős volt. Az akkori is, és a mostani is 25-ös teszt, de más fajta volt. Kb olyasmi erős volt a tesztcsík azon akkor, mint most nekem a legutolsó teszten. Onnantól már csak halványodott másnap. Ezért is érdekel, hogy akkor nekem ennél erősebb nem lesz-e egyáltalán soha, vagy csak az a régebbi teszt volt gagyi?!


Viszont még egy kérdés. A luteálist azt mikortól kell számolni? Az első negatív napon? Nem tudom, hogy akkor pár hónappal ezelőtt jól csináltam-e.

2023. dec. 9. 23:51
 7/21 anonim ***** válasza:

A luteális úgy számolod:

Példa: ha pl ma pozitív a teszted holnap akkor holnaputántól van a dpo1. Day past ovulation..=ovuláció után eltelt napok száma.Ez a luteális szakasz de egyszerüsítve csak dpo.. less utána neten.

2023. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#2.5.7es voltam.
2023. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nemtudom milyen erősségüt használtam de amikor ovuláltam akkor a 2.csík erősebb volt a controllnál..
2023. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A tesztek alapján szerintem most van ovum :D


Ezen a képen a felső teszt: 12.08. Este 21.00

Második teszt: 12.09. este 18.30

Harmadik teszt: 12.09. este 21.30

Negyedik teszt: 12.10. reggel 10.00


[link]


Ezen pedig a felső teszt: 12.09. este 21.30

Második teszt: 12.10. reggel 10.00


[link]


Ezek alapján ahogy nézem, a ma reggeli kicsit mintha halványabb lenne, mint a tegnap esti. Úgyhogy valszeg most van (vagy holnap lesz)

Ti mit gondoltok? Nekem még nem nagyon van lh teszttel tapasztalatom

2023. dec. 10. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!