Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor tesztelne a helyemben...

Ki mikor tesztelne a helyemben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szept.20-án volt az utolsó mensim első napja.Akkor 3 napig tartott és igen enyhe volt. akkor még nem is gyanakodtam mert 3 hónapja hagytam abba a tabletta szedését. Mostanában viszont igen érdekes "tünetek" jelentkeztek: egy hete piszkosul érzékenyek a melleim,eresek is meg picit nagyobbak is lettek,hol a jobb oldalam hol a bal oldalam "szúr" az alhasamnál (köldök alatt jóval)ami kicsit keményebb is lett,ami mára enyhült ugyan, ingerlékeny-feszült lettem,képes vagyok bőgni mindenen (most például az egyik közösségi portálon olvastam egy kutyás történetet és eleredtek a könnyeim),éhesebb és aluszékonyabb-fáradtabb is lettem, ma reggel meg iszonytos hányingerem volt(meg picit még van is). A ciklus.hu szerint 16.-án kellett volna megjönnie,de elég változó a ciklusom,ezért nem nagyon tudom hogy most mi van.Tudom hogy nem láttok a hasamba meg ilyenek, meg hogy teszteljek de szerintetek mikor? Volt hasonlóan valaki?

Ja és bocsi , kicsit hosszú lett:)


2010. okt. 20. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 16.-ra írta akkor ha pár napot is de késett vagy mondjuk lehet ma lenne az ideje mondjuk ezt nem tudhatom!én a hejedben ma reggeli első vízeletből teszteltem volna!vagy ha nem jön me akkor holnap reggel!én teszteltem ma reggel mert mára írta a jónás naptár de negtív lett!neked azért szórítok!
2010. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,én is holnapra gondoltam hogy tesztelek,ma meló után veszek is egyet:) szept.-ben teszteltem egyszer akkor sajnos negatív lett és eléggé nagyot csalódtam másnap meg is jött, de hátha most...azért ne add fel!!!

még annyit hozzáírnék hogy reggel nagyon durván rámtört a hőhullám, hol fáztam hol melegem volt. A pattanásokról nem is beszélve,pedig jó ha egy ragyám van 2 havonta,mostmeg tele van a képem:( :))

2010. okt. 20. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna! Nekem is 16.-án kellett volna nem megjönni, de nekem is rendszertelen, így ez sem volt biztos!

Ugyanilyen tüneteim voltak. Nem elkeseríteni akarlak, de nekem megjött. Persze kétszer sem biztos,hogy neked is megfog. Csak sok mindenben hasonlítunk. Én szentül hittem,hogy baba van,mert sok tünetem volt. Kb. azok,amiket leírtál.

És sajnos ez a rendszertelen ciklus átka,hogy nem tudod pontosan,hogy mikor késik. Nekem ezek szerint nem késett, csak most 3 nappal később jött meg! Azért ha nem jön meg holnap, holnapután akkor csinálj egy tesztet!

Remélem,hogy babás vagy!

Jövőhónapban mi is próbálkozunk megint. Még csak ez volt az első, tehát nem vagyunk elkeseredve!

Sok sikert!

2010. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!