Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit, Centrum Materna vagy...

Elevit, Centrum Materna vagy Beres Gravida, melyiket szednetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem M-on lakom es itt nincs sem Ladeevit sem Femibion.
2010. okt. 17. 14:04
 1/5 eszo ***** válasza:

én az Elevitet szedem..de ugyis mindenki arra esküszik, amit ő szed..

azt meg csodálom, hogy femibion nincsen...


igazából szerintem mindegy melyiket választod...

2010. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nezem, hogy a Hip Natatl-t betudnam szerezni, inkabb az legyen?
2010. okt. 17. 14:22
 3/5 eszo ***** válasza:
hááát nem tudom..összetevőkben egy kicsit mindegyik más, de van olyan kismama, aki nem is szed vitamint, csak folsavat, meg normálisan étkezik..én azért vmit mindenképp szednék..de végülis részletkérdés, hogy melyiket..szóval válaszd azt, amit könnyebbben be tudsz szerezni!
2010. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok terhes, de az Elevitet most szedem 1 hónapig, hogy feltöltődjön kicsit a szervezetem vitaminnal.
2010. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gravidát szedek,összetevők alapján választottam ezt mert ebben ha jól emlékszem 25 féle vitamin van még a többibe csak 19.Az ára is jó 1900ft.Én a második dobozzal szedem az elsőnél egész szemeket vettem be most pedig csak fél szemeket mert még én se vagyok terhes (vagyis jövő hétre nem várom)
2010. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!