Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek valami be vett...

Valakinek valami be vett taktika tipp?

Figyelt kérdés

Ki hogyan milyen eszközöket használ hogy össze jöjjön a baba? gondolok én itt vitaminra tesztekre minden ami csak szóba jöhet. Próbálkozunk de eddig még simán nem jött össze már 6 év el telt ezért érdekelne. Szívesen olvasok siker sztorikat is.

Köszönöm tanácsod és véleményed 🙂


2023. szept. 4. 20:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Orvosilag elméletileg minden rendben velem és a férjemmel is.
2023. szept. 4. 20:30
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Hat év után teljesen felesleges, ahogy az orvosom mondta nekem: "ennyi idő alatt a szék lábától is teherbe kell esni". Lehet, hogy nem találtak semmit, de az nem azt jelenti, hogy minden rendben veletek. Akkor végig kell menni a szokásos körökön: inszeminációk, lombik.

Hivatalosan nálam sem találtak konkrét meddőségi okot, de lombikkal anya lettem.

2023. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
6 év után nem tippek kellenek, hanem elmenni lombikra.
2023. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan most csak viccelsz? 6 év és még nem a meddőségi klinikán ücsörögtök?
2023. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha ilyen sokáig nem jön össze, nem ártana vmi mélyebb kivizsgálás. Nem hiszem el, hogy semmi nem áll a háttérben. Max pszichés oka lehet így.
2023. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a meddőségi klinika a következő állomás. Nálunk is az vált be. Több év próbálkozás után elmentünk és 2 sikertelen inszeminacio után az első lombik sikerült :).
2023. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Én 3 hónap után bejelentkeztem egy meddőséggel foglalkozó nődokihoz(akkor még maszek volt)

Olyan vizsgálatotok is volt, hogy feljut e a sperma a méhszájig, nálam ott volt bibi, kevés is volt + öltem.

Ez mikor kiderült találtam neten teherbeesést segítő síkosítót és terhes is lettem 2 hó múlva

2023. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Trimeszter vitamin!

Rajtam kívül 2 ismerősömnek összejött 3 hónap után a baba .

Nem kevés évek.után

2023. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vizsgálatokat végeztek el? Mindig lehet még egy plusz vizsgálat, amit el lehetne végeztetni, és ha államiba jártok akkor jó esély van, hogy lenne még ilyen, ahogy a 7-es írta, vannak egészen specifikus esetek.

De nálunk pl. férjem spermaképét az egyik doki simán elfogadta, a másik küldte tovább andrológushoz, gyógyszert kellett szednie.

6 év után ha gyereket akartok akkor meddőségi centrumba menjetek, korotoktól függően inszem vagy lobmik jön.

2023. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Volt hormon vizsgálat, ultrahang, minta vétel is volt el küldtek Pestre az eső női klinikára ott úgyszintén több vizsgálat volt páromat is vizsgálták spermát nézték neki prosztata és még azt is meg nézték nincs e össze ferhetetlenség..... Eddig hála istennek minden negatív lett azt mondta a doki hogy lehet ezt a clostil kúrát kellene csinálnom az fél erősíti a peteérést... Hát kíváncsi leszek mennyire segít valakinek be vált?? Az előző gyermekem úgy össze jött észre se vettem ezért nem is értem most mi is van
2023. szept. 5. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!