Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetek terhes? Ugye...

Mikor lehetek terhes? Ugye attól nem, ha nem teszi be, csak hozzám ér ott a pénisze.

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 16:52
 1/10 anonim válasza:
69%
Hát azt nem tudod hogy jött e már elöváladék vagy nem mert ha volt akár egy csep elöváladék a péniszén és hozád ért " ott " abban már lehet spermium ha nem volt még akkor nem lehetsz
2009. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem élvezett rád, aligha lehetsz terhes. De tudnod kell, hogy az előváladék is veszélyes lehet és ujjal is könnyen beviheted a hüvelyedbe és ugye mozognak is a kicsikék :) Én mindenesetre nem engedem, hogy gumi nélkül a vaginám közelében játszadozzon a párom. Fő a biztonság!
2009. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ez nem valami megnyugtató...:S

szal akár még baj is lehet:S

2009. jan. 1. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

"Szal"szerintem nem ártana ha a kezedbe vennéd a biológia könyvet,vagy felvilágosítást kérnél az anyukádtól.

De aki már elég felnőttnek érzi magát a nemi életre,akkor ahhoz is annak kellene érezned magad,hogy ezt felelősséggel tedd.Menj tinédzserambulanciára és beszéld meg az orvossal a fogamzásgátlást.De azért nézz előbb utána,mitől is lesz a gyerek.

2009. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez aznap történt, amikor elmúlt a menzeszem.ez jelent még vmit?így nagyobb az esélye, h. terhes vagyok?
2009. jan. 1. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

dehogy vagy terhes.... sokan még ha "élesben " csinálják sem lesznek az. ahhoz több kell!!!!

ne félj, nem vagy terhes. menszesz után meg pláne nem. szerintem.

2009. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, most megnyugtattál.rem nincs gond:D
2009. jan. 1. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Fogalmam sincs hány éves lehetsz, de gondolom a 10-et már betöltötted. Ha még azt sem tudod, hogy mikor lehetsz terhes, nem hiszem hogy neked szexelned kellene. Talán még térj vissza a babáidhoz. Hidd el jobban jársz! Előbb tanulj jó sokat a dologról, mielőtt ilyen felelőtlenül szétteszed a lábad! Bocsi, de hidd el a szex nem pusztán "dugás". Csak ezt Te még nem tudhatod!
2009. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de a kérdésre nem válaszoltál..
2009. jan. 2. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi! Tényleg nem válaszoltam a kérdésedre. Tényleg nehéz rájönni a válaszokból, hát leírom tisztán és érthetően. NEM LEHETSZ TERHES!! Remélem megfelel.
2009. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!