Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor lehetek terhes...

Most akkor lehetek terhes vagy nem? A barátommal análoztunk gumi nélkül és kétszer félre csúszott a pénisze. Nem hatolt a hüvelyembe csak hozzáért a szemérem ajkaimhoz (meg esetleg kicsit a méhszájamhoz de az nem biztos).

Figyelt kérdés

Utána nem sokkal (10-15 perc múlva) elmentem megmosakodni alulról.

Most akkor lehetek terhes vagy nem??

Ha igen mennyi az esélye?? (kb)


2009. jún. 3. 17:52
 1/5 anonim válasza:
lehetni lehetsz de tényleg nagyon kevés rá az esély 95% hogy nem... sőt... több is. de akár még a lepedőrőlis bejuthat a hüvelybe némi spermium úgyhogy lehetni bármi lehet... de ha biztosra akarsz menni akkor terhességi gyorsteszt 3 napon belül mindent kimutat! :)
2009. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehetsz, az esély kb 0,1%...mert nem csak az ondóban vannak spermiumok, de nem túl valószínű, hogy azoktól terhes leszel(persze előfordulhat)

Amúgy, ha nem hatolt a hüvelyedbe, hogy ért a méhszájhoz? az a hüvely végén van.

Viszont így, ha gumi nálkül análoztatok és "félrcsúszott", fertőzést kaphasz el inkább...

2009. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Gumi nélkül? Te jó ég. Azért a higiéniára gondolhattatok volna. Hát amúgy nem tudom neked hogy van, de ahhoz hogy a méhszájadat elérje a péniszével be kell hatolni a hüvelybe. Az esély meg van rá, hogy lehetsz terhes, de nem nagy a valószínűsége. Amúgy sok mindentől függ a teherbe esés, nem mindig megy az olyan könnyen. Szóval max 5-10% esélyre tippelek. De figyeld a ciklusodat és magadat, ha bármi jelet tapasztalsz akkor irány a doki vagy vegyél tesztet.
2009. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam hüvely bemenetet akartam írni nem méhszályat :S

Amúgy meg köszönöm a válaszokat :)

2009. jún. 3. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes! Szex helyett inkább a helyesírási kéziszótárt lapozgasd. (méhszáJ)
2009. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!