Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés volt, mikor...

Milyen érzés volt, mikor pozitívat teszteltetek?

Figyelt kérdés
nagyon régóta vágyom már rá....de sajnos még nem sikerült:-((
2008. dec. 30. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csodálatos érzés! Elöntött a boldogság. Már nagyon vártam, hogy végre két csíkot láthassak. Bár már sejtettem, hogy terhes vagyok, mert a mellem nőtt és érzékennyé vált. Valamint állandóan éhes voltam.

Mindenesetre elkeseredni tényleg nem szabad. Az sem jó, ha másra már nem is tudsz gondolni. Tudom milyen vágyni rá, de meg van mindennek az ideje. Sok sikert!

18 hetes kismami

2008. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megfogod tudni milyen érzés! CSak majd ne felejts el bennünket, és számolj be róla neked milyen érzés!:D
2008. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ma reggel teszteltem pozitívat! Egyenlőre nem hiszem el! 5 percenként előveszem a tesztet ott van-e még a csík... :))))
2008. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,jó volt elolvasni őket!

egy kis erőt merítettem...

utolsónak:szívből gratulálok,nagyon sok boldogságot kívánok!

puszi mindenkinek!

2009. jan. 1. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!