Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés volt, mikor...

Milyen érzés volt, mikor pozitívat teszteltetek?

Figyelt kérdés
nagyon régóta vágyom már rá....de sajnos még nem sikerült:-((
2008. dec. 30. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én sikítoztam és ujjongtam,kikor kiderült,hogy babát várok!!!!Nem bírtam magammal:)annyira boldog voltam:)

azóta van egy pici fiam 2 hetes:)

sok sikert!!!

buék!

2008. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepődtem, mert rögtön első próbálkozásra sikerült. Azt gondoltam, több hónap lesz...

Majd kiugrott a szívem a helyéből, olyan boldog voltam, úgy szedtem ki a férjemet az ágyból, hogy nézze a tesztet!

Aztán gyorsan mentünk a patikába, vettünk még 2 tesztet, hogy azok is pozitívak-e. Hát azok voltak...

Üdv, 23 napos baba anyukája :)

Neked nagyon nagy drukk és BUÉK!!!!!!!

2008. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

gratulálok!és sok boldogságot a kis csemetédhez!

remélem hamarosan már engem is megsegít az isten!

B:Ú:É:K:

2008. dec. 30. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon vártuk és mikor pozitív lett a teszt, először elöntött a meleg, majd nem hittem el:) Utána még 3 tesztet csináltam az azutáni napokban, akkor már mertem örülni is:)


Sok sikert nektek is és mielőbbi 2 csíkosat! :)

2008. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!

annyira jó nektek!!!

pedig annyira szerettem volna ha karácsonykor pozitívat tesztelek....

2008. dec. 30. 18:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ami késik nem múlik:)) én először egy negatív tesztnek örültem úgy mintha pozitív lenne, mert az árnyék úgy esett, aztán mikor megláttam hogy negatív úgy fájt mintha a szivemet tépték volna ki, pedig csak korán teszteltem mert rá két napra tényleg pozitív lett, akkor már nem mertem úgy örülni, folyton bennem volt mi van ha most meg ez csal.. de az első uh után sírtam a kocsiban annyira boldog voltam:) kívánom neked hogy te is átéld mindezt hamarosan!!!

Üdv: 18 hetes kismami

2008. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1.5 év után jött össze.Többször késett, így sok csalódott negatív teszt után, amikor pozítív lett persze csak halványan, nem hittem a szememnek.Én egyfolytában azt mondtam csak rosszul látni, mert épphogy halvány volt, de 2 napra rá az ultrahangon bebizonyosodott, na ott már fülig ért a szám, és még egy könnycsepp is kicsordult a szememből.Kívánom te is mihamarabb átéld, ezt az érzést:))

13 hetes kismama

2008. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sirva fakadtam,egésznap sirtam , ma màr magam sem tudom,hogy örömömben,van ijjedségemben-e,de sirtam!

Egésznap a tesztet szorongattam,és nem tudtam elhinni,hogy egy élet fejlödik bennem.

A pàromnak nem kellett elmondanom,ö leolvasta rolam.

Természetesnek vette,nagyon terveztük.

2008. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy sírni fogok, de ehelyett leültem a kád szélére és csak nevettem, nevettem...

Magammal vittem a munkahelyemre, és egész nap nézegettem, hogy megvan-e még a csík.

És alig vártam az estét, hogy megmutathassam apának :)))

Azóta 16 hetes vagyok.


Elkeseredni tilos, minden hónap új reményeket ad!

2008. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az enyem az ugy tortent anyosomeknal, voltunk a ferjem dolgozott a sogormonnel egyutt csinaltuk a tesztet megcsinaltam a furdoszobaba aztan ott is hagytam mert iszonyat ehes voltam mentem enni:)ket kanal leves utan nem birtam tovabb bementem a furdobe megnezni az eredmenyt, mikor meglattam a ket a csikot nem tudtam sirjak vagy nevessek szerintem egyszerre csinaltam mind ketott:)) kimentem a naplaliba a tesztel a kezemmbe es csak ennyi jott ki a torkomon terhes vagyok:) alig vartam hazajojjon a ferjem a munkabol aztan mikor hazaert , neki is csak ennyit tudtam mondani nezd mega tesztet, megneZte felkapott oszevisza csokolt:) hmmm de jo volt!

18 honapos hercegno anyukaja:)

2008. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!