Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37.1 ről leesett a hőm 37 re...

37.1 ről leesett a hőm 37 re . Akkor még ma megfog jönni?

Figyelt kérdés
nekem a multhonapban 1 tizedet esett és aznap megjött. de régebben meg mindig leesett rendesen mikor megjött. nemtudok mihez hasonlitani.Mindig ugyan ott vagyok olyan tünetem is van hogy terhes vagyok meg olyan is hogy nem!Min dig ez van!Nemtudom eldönteni ez a 30. nap.Mult honapban ekkora jött meg pontosan mert clostit szedtem és volt pém.De most is volt magátol csak nemkelene esnie ha volt pém nem?Visazont ilyenkor már elég erősen görcsölni szoktam most pedig semilyen menzis érzést nem érzek mi lehet ez?
2008. dec. 30. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy tizedes hőesés az gyakorlatilag semmi. Azt nem írtad viszont, hogy hány napja vagy a magas tartományban ( több, mint 16 napnál ugyanis szinte tuti a terhesség )
2008. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nemmindig mértem de nemhiszem hogy 16 napja. mikor 2 hete néztem 36-9 körülbolt. a multhonapban viszont 1 tizedet esett és aznap megjött, de előtte soha nemvolt ilyen mindig 36 ra ment le aaztán jött meg!

De mindig volt menzis érzés most nem!Nemtudom most hová tegyem ezeket a dolgokat tudom hogy nemkéne beleélni magam . már alig várom hogy 1 honap mulba legyen mert akkor már tudni fogom. kikészit ez a várakozás!mindenkinek:Boldog uj évet!

2008. dec. 30. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, a szervezeted nem úgy működik, mint egy svájci óra, még 0.2 tizedes "ugrálás" is bőven belefér, a lényeg, hogy ne menjen a hőd a cover line alá ( ez a pé előtti átlaghőd)


Ha két hete 36.9-et mértél, akkor bőven lehet, hogy terhes vagy. De ha ez téged megnyugtat, itt az én terhes görbém példaképp:


[link]


Amint látod, az én görbém sem olyan, mintha "karót nyelt volna", nem marad a hőd tizedre pontosan mindig ugyanott. Még az is befolyásolja a mért eredményt, ha pl egyik nap fél óra eltéréssel mérsz a szokotthoz képest, vagy pl. nyugtalanul alszol. A hőmérőzős módszerről a babatervezők otthona weboldalon nagyon kielégítő és hasznos útmutatót találsz, tele példagörbékkel. Mert bocs, de nekem kissé úgy tűnik, hogy alkalmazol egy módszert, de azt sem tudod, hogyan is működik. Először is mérned kéne minden nap, nem hébe-hóba, mert így semmit nem ér.


Ez pedig a babatervezők otthonának linkje:

[link]

2008. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az én görbém, elég vacak mégis terhes vagyok:))

Nekem is volt hogy egyet lejebb esett, de ez nem számít

2008. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!