Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor jelentkeztek az...

Kinek mikor jelentkeztek az első terhességi tünetek és mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az esedékes menstruáció idején jelentkeztek. Az volt a tünet, hogy a menstruáció nem jelentkezett, így teszteltem. A 2. csík volt a 2. jel.
2023. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Fáradtság az első három hétben, aluszékonyság. Mellfájdalom kb negyedik héten, hatodik hét körül pedig sokszor kellett pisilni. Majd ezek után szagérzékenység....szinte egész végig. Nekem kb 10 hétben jött a hányinger de csak este.
2023. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt menstruáció, majd a 5.-6. héttől kb has puffadás, fáradékonyság, 7. héttől egésznapos rosszullét + este vagy reggel hányás, szagérzékenység.
2023. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi volt az össz tünet, hogy nem jött meg
2023. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellfájdalom már ovuláció óta tart.Ennyi volt a nagy " tünet" amit éreztem Az 5.hétig.Az 5.héttől egyik napról a másikra hányás hányinger, kevés étvágy.Semmit nem eszek szinte 1 hete.Nem kivánok senkinek sem.
2023. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokásos mensi előtti tüneteim voltak mensi előtt.


Aztán azon a napon, amikor meg kellett volna jönnie, halvány barna folyásom volt, ami 3 napig tartott, utána semmi. Furcsa volt, mert a mellfeszülés nekem mindig elmúlik az első mensis napon, de ekkor megmaradt és még erősödött is. Fel is ébredtem rá éjjel. Na reggel mindjárt csináltam is egy tesztet (a nemvárt után kb 3 nappal) és 2 mp-en belül 2 egyértelmű piros csíkom lett.


Kb 5+0-tól állandóan éhes voltam, de állandóan, már fájt, annyira.


Most 6+1 vagyok, picit jobb, nincs az a fájós farkaséhségem, demég mindig éhes vagyok. Ugyanakkor csomó mindent nem kívánok.

Émelygés alvás közben szokott rámjönni, hajnalban, de reggelre már nincs.

Hánynom még nem kellett.

Mellfeszülés is még mindig tart. (Eddig 2x fél napra elmúlt)

2023. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mennyire különbözőek az első tünetek. Nincs két egyforma szervezet! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. jún. 12. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemvárt előtt 1 héttel oriás pattanások jöttek ki rajtam,illetve mellfájdalom,ami gyanus volt de csak 1-2napig tartott.. aztán nemvárt napján hálistennek nemjött, teszt azonnal pozitiv, rá 1 hétre kezdödött az egésznapos hányinger,reggeli hányás, gyomorsav.

Az előző terhességem is végighánytam mindd a 9 hónapot, eddig úgy nézz ki most sem úszom meg...

Holnap lépek a 7. Hétbe 😊

2023. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Boldog babavárást! ☺️
2023. jún. 12. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

10.dpo-n ebéd után nagyon megszédüdeltem, de úgy elsötétül a világ szinten. És utána állandó émelygésem volt, mint aki másnapos. Ez pl eltartott az első trimeszter végéig. Majd hazafele munkából furán fájt a hasam...nem teljes alhasban görcsöltem, hanem köldök alatt egy tenyérnyi részen . (Méh) Annyira furcsa volt. Aznap még gyorsan vettem egy tesztet és halvány, de egyértelmű pozi lett. Lendületből elmentem még vettem 2 különbözőt és mindegyiken derendgett, így el mertem hinni. Szerencsére a mensi se jelentkezett és a tesztek is erősödtek.

Egyébként más tünetem nem volt csak később jött elő pár tünet.

2023. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!