Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelenthet? 8 hónapja...

Ez mit jelenthet? 8 hónapja próbálkozunk, eddig nem jött össze. December 20-án megjött nekem, normálisan véreztem.23-ra elmúlt (mindig ilyen keveset tart).

Figyelt kérdés
Most pár napja fáj és feszül a mellem, a párom szerint is feszesebb, keményebb, a bimbó nagyobb. Tegnap csináltam tesztet, negatív volt, letettem, nem foglalkoztam vele, el is felejtettem. Aztán ma reggel el akartam dobni, és volt rajta egy halvány második csík is... Akkor most ez mit jelent?!
2008. dec. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
sajna azt, hogy nem vagy babás. Legalábbis e teszt szerint. Másnap reggel ugyanis már nem értékelhető, bármit is látsz rajta. Én is beleestem már ebbe a hibába, de a tesztek tájékoztatójában is szerepel, hogy max. 10 percig olvasható le hitelesen.
2008. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől féltem, de köszönöm a választ. Csak tudod, pontosan azért végeztem el a tesztet, mert annyi tünetem van... görcsölgetek, a víz ize megváltozott, és ez a rettenetes mellfeszülés. És ma reggel felszökött a hőm 3 tizedet... és rengeteget kell pisilni. Nem mennyiségileg, hanem számra... na hátha legközelebb. Különben úgyis e hónapra orvos volt tervbe véve az ügyben...
2008. dec. 30. 13:56
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs, következő hónapra... teljesen kiestem az időből...
2008. dec. 30. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor már elkelene menni dokihoz. lehet azért nemjön ösze mert vékony a méhnyálkahártya és kebeset vérzel. azzal hogy megnéz a doki nemveszitesz semmit.
2008. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát de mielőtt elkezdünk volna dolgozni az ügyön, voltam orvosnál, akkor mindent rendben találtak. Fene se tudja... Most azt mondtuk, elmúlnak az ünnepek, és akkor komolyabb kivizsgálásba kezdünk.
2008. dec. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!