Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek? A barátommal...

Teherbe eshetek? A barátommal lefeküdtünk (nem először) és nem védekeztünk, azt mondta hogy bízzak benne nem lesz semmi baj!

Figyelt kérdés
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy az előváladéktól teherbe eshetek?nem élvezett belém,és nem ment belém egyáltalán mert utána játszottam a számmal vele és a számba élvezett!!Szerintetek teherbe eshetek??
2008. dec. 29. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném hozzá fűzni h a menstruációm után egy nappal feküdtünk le.Ilyenkor van peteérés?
2008. dec. 29. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Be kell valljam, mi is így csináltuk a férjemmel bő 7 évig és nem lettem terhes, most azonban a 30. hétben járok, de persze ezt így szerettük volna. Én azt mondom biztos nem vagy az, de ha nagyon nem szeretnétek kisbabát, akkor valahogy máshogy védekezzetek.

Minden jót kívánok!

2008. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Igen, az előváladék is tartalmaz valamennyi spermát! Jobb lesz ha védekeztek, mert nem biztos, hogy ez mindig bejön.
2008. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Teherbe eshetsz mert az előváladék is tartalmazhat ondó sejtet ez a módszer nem nyújt 100%védelmet,nem 1 ismerősöm így maradt terhes,olyan is volt aki az első alkalom után de olyan is akinek évekig nyújtott "védelmet".Én azt ajánlom inkább valami megbízhatóbb módszert válasszatok,főleg ha rendszeres a nemi életetek.
2008. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban is lehet életképes spermium,egyáltalán nem biztos módja ez a védekezésnek.Felelőtlenek vagytok.Szerintem ezzel nem jó játszani,esetleg feleslegesen abortuszra menni.Miért nem védekeztek megfelelően?Aki elég felnőttnek érzi magát a nemi életre,érezze ahhoz is felnőttnek magát,hogy ezt felelősséggel tegye.Egyébként tanulnod kellene még magadról,hogy is működsz.Peteérés kb középidőben van,de bármikor lehet spontán ovuláció.Menj nőgyógyászhoz,és beszéld meg vele a fogamzásgátlást.
2008. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát.. tudod a fiúk sokszor beadják azt a dumát hogy majd én vigyázok.. Nem! Mivel nem tudja kontronálni pontosan hogy mikor jelenjen meg némi sperma, és előváladék. Ezt úgy értem hogy akár melyik percbe megjelenthet némi előváladék amiben sperma van, és észre se veszítek.. Én elhiszem hogy bízol a barátodba, de ilyen esetbe ne!.. nem érdemes.
2008. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!