Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy 3napja összejöttem valakiv...

Ugy 3napja összejöttem valakivel, és lefeküdtünk egymással de nem védekeztünk. Az az igazság hogy ugy kb 1-héttel ment el a menstruáciom. Lehetséges-e hogy terhes vagyok? Nem tudom mit csináljak!

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen lehetséges,hogy terhes vagy.Tök mindegy,hogy mikor volt meg,semmi nem biztos,csak ha védekezel (bár néha még az se,de még mindig nagyobb az esélye,hogy nem leszel terhes)!Szerintem csinálj egy tesztet 1-2 hét múlva.Addigra már kimutatja ha terhes vagy.De reméljük,hogy nem....:-)

2009. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Most már csak imádkozhatsz. Jó nagy hülyeséget csináltál ugyanis.


Ha egy hete múlt el a vérzésed, akkor kb mostanában vagy termékeny. Ha beléd élvezett a srác, ott helyben be kellett volna venni 72 órás tablettát, de már erről is lekéstél. Most várhatsz 2 hetet, hogy megjön-e a vérzésed, vagy nem. ha 2 hét múlva nem jön meg, akkor csinálj zterhestesztet. Addig hiába csinálsz, mert aktus után 2 hétig nem mutat ki semmit, kell annyi idő, hogy elegendő terheshormon legyen a vizeletedben.


Mást nem tehetsz. Ekkora hülyeséget... Még a k.urvák is tudják, hogy védekezni kell!!!

2009. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az esély meg van rá. Azt, hogy biztosan következmények nélkül megúszod-e ezt a kalandot, nem lehet előre megmondani. A 72 órás tablettáról már lecsúsztál, így marad a jó szerencsében való reménykedés.
2009. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg fizeted a tanulópénzt ha most nem maradtál terhes. Nem értem a dolgot, most nem tudod mit csinálj, akkor tudtad? Nem bántásból mondom, távol álljon tőlem. Nem poénból mondják hogy védekezni kell. Úgy látom még mindig nem jutott el mindenkinek a tudatáig.
2009. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy mikor volt meg, az tök mindegy tényleg, van olyan ismerősöm aki mensi alatt lett terhes. Úgyhogy most nagy esélye van annak, hogy összejött, mivel ráadásul pont a peteérés közelében voltatok együtt. (Már az orvosi számítás szerint). Hát, szerintem még két hét múlva is korai a teszt, nekem a terhességem 5. hetében mutatta ki ugyanis, és akkor is elég halványan. Úgyhogy várni kell türelmesen, esetleg, ha nagyon félsz, akkor beszélj a nőgyógyászoddal, Ő UH-n semmit nem fog még látni, mivel ott is csak legkorábban a 4.héten láthatják biztonsággal, de van akinél később, viszont ha elmondod mi a hézag, akkor ad beutalót terhességi vérvételre. A HCG a vérből már 1 hetes terhesség után kimutatható...nekem csináltak ilyen vizsgáltatot annó.

Máskor lehetnél felelősségteljesebb is, hiszen az egy egyszerű és helyes döntés, ha meg terhes vagy, akkor ki tudja mi az egyszerű Neked, és a későbbiekben mit vélsz majd helyesnek....

2009. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyit az előzőhöz kiegészítésként, hogy a terhesség ötödik hete a vérzés első napjától számolandó, az a fogantatástól számítva még csak a harmadik hét. Amikor (szabályos ciklusnál) kimarad a vérzés, akkor a baba még csak 2 hetes, de a terhesség már 4 hetes.
2009. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
menj el a nődokidhoz és beszélj vele. ha most nem mész el és nem vagy terhes,megjön a menzid, akkor is érdemes elmenned orvoshoz 1-2 hó múlva,mert összeszedhetted a HPV vírust is,amit szintén kezelni kell
2009. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a fertőzésektől is tartanék....
2009. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen terhes maradhattál. De ilyet 3 nap alatt meg se lehet ismerni senkit nem hogy gumi nélkül szexelni vele. Az ilyenek mint te azok akik nem tudják kik a gyerekük apja mert egy nap után lefekszenek bárkivel persze gumi nélkül.

Abba bele gondoltál mi van akkor ha a srác pl tripperes vagy kankós vagy ne adj isten AIDS. Három nap alatt nem hiszem hogy ezeket ki lehet deríteni. Remélem szerencséd lesz és megúszod és legközelebb lesz annyi eszetek hogy használtok gumit.

2009. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként gratulálok a nagy felelősséghez. A terhes lettél mit csinálsz, gondolom abortusz. Persze mit mindig egy ártatlan szenvedi meg a mások hülyeségét.
2009. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!