Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy 3napja összejöttem valakiv...

Ugy 3napja összejöttem valakivel, és lefeküdtünk egymással de nem védekeztünk. Az az igazság hogy ugy kb 1-héttel ment el a menstruáciom. Lehetséges-e hogy terhes vagyok? Nem tudom mit csináljak!

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
gratulálok... igen, valószínü hogy terhes vagy.
2009. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod mit csinálj?! Először is keresd meg az eszedet!!! Hogy lehet az, hogy a mai világban meglátsz egy fa..t, és már el is vette az eszedet?

Hogy lehet egy vadidegennel úgy kefeküdni, hogy nem használsz óvszert?! Nem csak terhes lehetsz, hanem akár még nemi fertőzést is elkaphattál. (pl: HIV)

2009. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ötödik válaszoló vagyok. Szerintem, az, hogy lehordjátok a kérdezőt több ízben, az nem segít, szerintem már így is elég tanulópénz volt ez neki, és sajnos a mai világban többen is elkövetnek hasonló hibákat. Gondolom Ő nem fogja ezt újra elkövetni, és azért írt ki kérdést, hogy segítsünk megoldani egy problémát. Nem kell azt írogatni, hogy "Igen, valószínű terhes vagy..." és hasonlók, mert egyáltalán nem valószínű, csak megeshet az is. De mi pl a férjemmel majdnem 1 éve próbálkozunk kistesóval a kislányunk mellé, és semmi....van olyan ismerősöm, akinek 5éve nem jön össze....úgyhogy ez nem olyan, hogy eldöntött tény. Nagy felelőtlenség volt, remélhetőleg tanult belőle, és reméljük nincs következménye, nem kell kétségbeesni egyből, hanem el kell menni orvoshoz, ahogy írtam az előbb. És a doki a fertőzést szűrűvizsgálattal meg tudja állapítani, a terhességet meg vérvizsgálattal.
2009. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!