Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hol erdemes...

Szerintetek hol erdemes szulni magyarorszagon v angliaban?

Figyelt kérdés
en penteken tudtam meg h terhes vagyok aminek persze nagyon orultem csak nem tudjuk h hazamennjunk v itt maradjunk angliaban! ugyanis mar ot eve elunk kint.gondolok itt az kulombozo tamogatasokra ha van valaki aki szult kint kerem segitsen elore is koszonom 4 hetes kismama
2010. okt. 10. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

én tuti kint szülnék.

21/L

2010. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia en 14 honapja szultem angliaban. Child tax credit, child benefit jar. Es tudsz meg igenyelni housing benefitet. De most hallotuk, hogy be akarjak fagyaztani a Child benefitet. :( Lassan vissza kell mennem dolgozni.

Jo babavarast!

2010. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom!! ha esetleg lenne meg nehany kerdesem fordulhatok hozzad??
2010. okt. 10. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy a magyarországi terhesellenőrzés kitűnő. Angliában közel sem foglalkoznak annyit a 9 hónap alatt a terhesekkel, mint itthon. Erre például érdemes rákérdezni kint, illetve rákeresni a neten. Sokkal jobban odafigyelnek rád és a magzatra, jobban szűrik a beteg babákat, és a prevencióra is figyelnek.
2010. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan. Irj privibe.


16.58

2010. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En Angliaban szultem 15 honapja.
2010. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt szeretnem kerdezni h meg voltal elegedve a kintiellatassal? mert en egy kicsit kevesnek tartom h csak ketszer vizsgalnak meg.
2010. okt. 12. 07:40
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok, én is Angliában, Manchesterben élő kismama vagyok egy 20 hetes pocaklakó fiúcskával. Először mindenáron haza akartam menni Mo.-ra a terhesség és a szülés időszakára, de még a midwife-hoz való eljutásom előtt megváltozott a véleményem :-) ugyanis régi lakhelyemen rémes volt az orvosi ellátás, de itt nagyon megvagyok elégedve vele. Angliában is kaphatsz kitűnő ellátást és terhesgondozást, bár nem mindegy milyen területen élsz. Én így döntöttem a mellett, hogy itt szülök, Angliában, mert már itt élek. Körülményes is lenne már hazamenni csak szülni, felborulna az életünk... Jó babavárást és ha szívesen beszélgetnél valakivel, írj nyugodtan :-D
2010. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia 20 hetes kismama!

nagyon orulok h irtal. en mindenkeppen hazamegyek ezt ma eldontottem.most 6 hetes vagyok tudom eleg fiatal de a midwife csak a 10dik heten fpg jonni. ettol elegge kesz vagyok hogy nem tudok semmit a picirol ha van kedved beszelgethetnek priviben.6km

2010. okt. 18. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!