Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a méhszáj állapota...

Milyen a méhszáj állapota terhességnél? Nekem elég érdekes most. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a babát.Dec 13-án volt meg utoljára.25 naposak a ciklusaim, igy elvileg 23-án volt peteérés,de 22-én én éreztem, hogy szurkál,szoval valoszinuleg inkább akkor volt.Egyutt voltunk 16-átol minden nap egészen 25.-éig.Tegnap kicsit görcsöltem is.Lehetett tegnap a beágyazódás?Folyamatosan szédülök viszont.24-étől teljesen kemény volt a méhszájam és zárt,alig tudtam elérni, viszont most délután már el tudom érni most is zárt,de mintha megnyúlt vna,hosszabb mint volt.

Mik a tapasztalatok ilyen téren?Ha van baba milyen a méh száj?És ha nincs?Segítsetek légyszi.


2008. dec. 29. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem hosszú volt a méhszájam mikor terhes lettem, és furcsán kemény. De nem szoktam nézegetni magamnak.

Kb ma-tegnap van a beágyazódás, esetleg 5én pozitív lesz a teszt.

2008. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nézegesd a méhszájadat, azt bízd az orvosra!

Ha babás vagy, akkor a teszt úgyis kimutatja, ha eljön az ideje. Türelem:)

2008. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhességnél a méhszáj kemény, zárt nehezen elérhető, nézd meg a babatervezőkotthona. hu-n, ott minden részletesen le van írva.
2008. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nehezen elérhető de azért sikerült.Jobb oldalra van fordulva teljesen, pedig nem szokott.Ha mégse baba mensi elott mennyivel "jön lejjebb"??
2008. dec. 29. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi lett az erdemény???

2010. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. :)
2010. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!