Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokat végeznek...

Milyen vizsgálatokat végeznek azoknál akiknek nem sikerül teherbe esni évek ótta?

Figyelt kérdés

A dokim elküldött laborba vérvételre holnap.Gondolom hormonokat nézznek a vérből.Kb 2hét mire meglesz az eredmény.Még milyen vizsgálatokra számíthatók?

2éve hogy nem sikerült teherbe esnem pedig nagyon szeretnék babát.lehet,hogy hormon probléma akkor mennyi idő mire helyre áll és mikor lehet utána probálkozni?


2008. dec. 29. 15:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Eddig csak vérvétel volt!1hét mire meglesz az eredmény.Jövő héten kedden megyek megint a dokihoz és elmondja mi lett az eredmény.Ha kiderül a vérvételből valami akkor is lesz további vizsglatok?Meg valami olyasmit mondot a doki,hogy elkell majd mennem rehabilitációs központba ha jól értettem.Ott mit csinálnak?
2008. dec. 30. 14:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Az átjárhatatlanság vérből úgy közvetetten mutatható ki, miszerint ha a petevezeték nem átjárható, a pete sem tud átjárni, ez okozhat elváltozást, akár hormonproblémát, cisztásodást...
2008. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Így tisztában vagyok a dolgokkal.Lehetséges,hogy van cisztám?Azt hogy derül ki?Vannak tünetei?Szoktam tapogatni a hasam és érzek csomó félét több helyen.Lehet hogy ciszta?
2008. dec. 30. 17:01
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le hogy rendszertelen a mestruációm.Így gondolom nincs peteérésem és ezért nem jön össze a baba.Mostanában a petefészkemnél érzek szúrkálást.Van mikor enyhén érzem van mikor erősen szúrkál.Lehet,hogy probálkozik a szervezetem.Ha csak az a gond,hogy nincs peteérésem akkor nem végeznek más vizsgálatot vagy igen?Kell akkor is a petevezeték átjárhatósági vizsgálat?Azt hallottam,hogy fájdalmas igaz?Ki lehet birni?
2008. dec. 30. 17:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól,hogy rendszertelen a vérzésed,még lehet peteérésed.Én ahova járok(meddőségibe)mindenkinek megcsináltatják az átjárhatóságit.Ez feltétele az inszeminációnak.Egyébként nekem nem fájt,2 napig véreztem utána,kb.5 perc volt.Kellemetlen volt,és éreztem 1 kis görcsöt.
2008. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, mert minden tünetet magadra veszel! Készülj a vizsgálatokra, olvasgass utána az eredményeidnek és sorban minden ki fog derülni. És mégegyszer. Légy résen. Ha lehet, minden nem káros vizsgálatot végeztess el. Az orvosok szeretik elodázni és nem figyelembe venni a dolgokat. Hiba lehet! Hallgasd meg mit mond, de legyél nagyon felkészült!
2008. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok utána olvasni az eredményeimnek mert a kórházban vettek vért.Nem küldöt még meddőségi klinikára az orvos.Megprobálok nem idegeskedni.
2008. dec. 31. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!