Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgalatokat vegeznek...

Milyen vizsgalatokat vegeznek el ha mar 1 eve nem sikerul a baba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Van e peteérés,erre gyógyszert adnak és 3 hónapig figyelik van-e érésed tőle és ha van mikor,utána a párodnak spermavizsgálat.Később ha ezekkel nincs baj akkor jön az átjárhatósági vizsgálat,nincs e elzáródva a petefészked,ezt vagy a köldökön át végzik,ehhez 3 napig bent kell lenned,vagy felhelyeznek egy ballont a méhedbe,szétfeszitik és folyadékot fecskendeznek be, megnézik nincs e elzáródás,ez fájdalmas mert érzéstelenitő nélkül végzik de ki lehet birni és aznap haza is mehetsz(nekem ez volt az utobbi).Ha itt sincs semmi akkor általában a Kaáli intézetbe küldenek.Legalábbis nekünk igy volt.De mi az intézetbe nem jutottunk el mert egyrészt sokba kerül,másrészt terhes lettem:D én arra gndolok,hogy mivel átmosták a petevezetéket valószinű az is segitett.

Ja még az kifelejtettem,hogyha esetleg elzáródás van azt egy kisebb műtéttel meg tudják oldani.

2010. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosítok,első vagyok:D

szóval a köldökön át végzett azért jobb,mert ha van elzáródás akkor ott helyben meg is oldják,igaz ez 3 nap ,de nem kell 2x bemenni.Sok sikert:)

2010. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem köldökön át csinálták az átjárhatóságit, pár perc volt az egész, és rögtön mehettem haza. Nem voltak átjárhatók a petevezetékeim, ettől a vizsgálattól mégis felszabadult!
2010. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi rögtön meddőségibe mentünk. Nekem a 3. és a 22. napon vérvétel és nőgyógyászati vizsgálat, a 22. napon vizelet vizsgálat is. Férjemnek spermavizsgálat és vérvétel kétszer. Ezek az első lépések.

2010. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!