Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem vagy csak a...

Terhes lettem vagy csak a tabi kihagyása miatt van?

Figyelt kérdés

Tri-Regolt szedtem most hagytam abba mert babát szeretnénk. De már a múltkori adagból is kihagytam 5-6 szemet. Megjött a menzeszem de nagyon kevés volt meg nem görcsöltem annyira mint szoktam és kevesebb ideig is volt meg. Azóta annyi a panaszom hogy fáj a derekem szúrodik a bal petefészkem meg duzzadtak a mellbimbóim a hőm 36.7. és mindig ennék valamit.

Köszönöm a válaszokat


2008. dec. 29. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet!
2008. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell élni sajnos ezeket a "változásokat", akármiről is lehet szó. A fogamzásgátló után jöhetnek érdekes tünetek. Sőt! Én is Tri-R.-t szedtem és kb. 3 hónapja hagytam abba, babaprojekt miatt. Produkáltam néhány megtévesztő dolgot, amellett eljutott a tudatomig, hogy valóban kell idő, nem a gyógyszer kiürülésig, hanem a hormonjaink rendeződéséhez. A hormonok sokmindent produkálnak, ami megtévesztő lehet. Érdemes utánanézni vérvétellel, hogy a tabletták után hogy áll a hormonháztartásod és akkor nyugodtabb leszel! Vagy ha valami gond van, akkor kezdődhet a helyreállítás. Ha úgy érzed, akkor a mens. után néhány nappal, 1 héttel csinálj tesztet! Még ha furcsa is...
2008. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár baba is lehet! Én ahogy abbahagytam a tabit, a következő mensim már nem jött meg! :)
2008. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!