Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy egy tabletta...

Lehetséges hogy egy tabletta kihagyása miatt terhes lettem? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

szóval fogamzásgátlót szedek, de a múlt hónapban valamikor kimaradt egy szem (csak akkor vettem észre,mikor már utolsót kellett volna bevenni,hogy még maradt egy). Akkor megjött a menzim, azóta kiszedtem még egy levelet, akkor is megjött és most kezdtem az újabb levelet.


A párommal elég gyakran együtt vagyunk,szinte minden nap.


Viszont hallottam,h aki tabletta mellett esett teherbe, annak megjöhet a kihagyás miatt.

mostanában (utóbbi 1-2 hét) elég sokat fáj a hasam és néha hányingerem is van.


Lehet hogy babás vagyok, vagy ez nagyon valószínűtlen?

ha jönne a baba, nem bánnám (csak azért nem terveztük eddig,mert most fejezem be a fősulit-jövő héten és addig nem akartunk belevágni)

Köszi aki válaszol!


22/L


2010. jún. 15. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt írod 2 x is menstruáltál azóta,úgyhogy igen, ez elég valószínűtlen.
2010. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen kizárt a terhességed, mert 2x is rendesen megjött azóta. Biztosan nem vagy terhes!
2010. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes, és az jó is, mert nem szerencsés gyógyszer mellett terhesen. De ha kétszer megjött, akkor tuti nem vagy az. Ha egy szem kimarad, nem nagy az esélye a teherbe esésnek, mert a gyógyszer akadályozza a peteérést, és egy nap kihagyás alatt a folyamat nem indul be. Inkább akkor kell félni, ha huzamosabb ideig hányás, hasmenés, antibiotikum szedés van, mert ekkor lehetséges, hogy a hormon szint annyira lecsökken, hogy lesz peteérés.
2010. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. gyógyszert nem szedtem, csak fájdalomcsillapítót (fogam húzták nemrégiben).
2010. jún. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!