Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól lehetek terhes, ha a...

Attól lehetek terhes, ha a barátom elment, és kb 40perc mulva belémhatolt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 20:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmire nem mész vele, ha most csinálsz terhességi tesztet, mert idő kell, míg kimutatja a teszt a terhességet!!! (kb 2 hét)

Ha 72 órán belül vagy, rohanj a nődokihoz felíratni az esemény utáni tabit, ezzel még inkább csökkented a teherbe esés kockázatát (aminek elvileg nem túl nagy az esélye a te esetedben, de kis esély is kockázatot jelent!). Tisztában kell lenned vele, hogy ez sem minden esetben véd meg a terhességtől!

Legközelebb meg ne szexelj FELELŐTLENÜL a saját érdekedben! Ugye milyen szar érzés halálra aggódni magad? Megérte az a pár perces élvezet, hogy most meg aggódhatsz, hogy anyuka leszel-e? Gondolom most már te is belátod, hogy nem... De ELŐRE kéne gondolkozni, nem utólag kapkodni, aggódni...

2008. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%

"Én a te helyedbe elöször terhességi tesztet vennék, az kimutatja terhes vagy-e.Ha igen mész 72 órás tabiért.Ha nem akkor olcsobban megúsztad."


Ha terhes, akkor nem ér semmit a 72 órás :DDD És a terhességet nem szűnteti meg. Előbb olvass utána, mielőtt kommentálnál.

2008. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mért pontoztatok , de biológusnak tanulok, egy sperma a levegőn nem él 40 percig ez 100!!!!!de a tabi nem árthat persze..
2008. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Na megkérdeztem egy orvos ismerősömet, és nagyon égő volt, mert azt hitte magam miatt kérdemxD

Azt mondta kint nagyon maximum 1 órát élhetnek a spermák, de az is ugy egy kupacban , az fontos mert akkor a belsőbbek védve vannak...pl embernél 350 millio sperma van kb egy ejakulációban(normális esetben) és minimum150 millio kell különben a férfi terméketlen tehát 140 millio kevés!!!!szóval ha elélvezet gondolom megtörölte a szerszámát majd 40 perc mulva hatolt ujra beléd, egyszerűen szinte 0 az esélye h legyen gyerek, szóval sztem ne aggódj....

2008. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerinted volt eszük hogy megtöröljék???Kétlem, ha eszük lett volna gumit húztak volna!!!
2008. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na ez az, a dolog már ott megbukott, hogy valóban megtörölték-e, és a 40perc az KB. 40 perc, vagy 15 volt. Vegyél eseményutánit, aza biztonságos.
2008. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
en is ugyanigy vagyok most mint te...csak nalunk nem jott ki semmi sperma....csak esetleg elovaladek es attol vagyok most berezelve:(...szerintem imadkozz...en is azt csinalom....de az biztos h soha tobbe nem szeretkezek ovszer nelkul!!!te se tedd!!!
2010. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!