Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól lehetek terhes, ha a...

Attól lehetek terhes, ha a barátom elment, és kb 40perc mulva belémhatolt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 20:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá szülő, elmész a nőgyógyászhoz, elmondod mi történt, RÉSZLETESEN! , és ő majd megmondja, hogy mit javasol. Recept nélkül nem lehet kapni, ez a gyógyszer nagyon sok hormont tartalmaz, és az életed során nem lehet sokszor bevenni, tehát erre a védekezési módra nem lehet alapozni.
2008. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabletta augusztusban 5500 Ft volt. Semmiképp sem 2-3 ezer Ft, úgyhogy ne úgy számolj!
2008. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, félreolvastam. Ne haragudjon a hozzászóló aki 2-3 ezret írt! előző
2008. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
igen lehetünk terhesek.de ha egy nyamvadt óvszert felhuz a barátod a farkára,akkor nem lehetünk. (ezért kötném IQ teszthez a szexuális életet)
2008. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudjatok,most tuti le leszek pontozva de most forronggok.. Mégprdig attól, hogy kis csitrik már fene nagy szexuális életet élnek a gyereknek mindent szabad jegyében és olyan kijelentéseket engednek meg, hogy " a gumit most vhogy elfelejtettük". Az alapvető biológiával sem vagy tisztában...


És mi az hogy barátunk??? Netán gruppenszex is volt???Szánalmas...

2008. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
9%

Én a te helyedbe elöször terhességi tesztet vennék, az kimutatja terhes vagy-e.Ha igen mész 72 órás tabiért.Ha nem akkor olcsobban megúsztad.


Mellesleg én hallottam olyanról hogy valaki bekapott egy 72 órás tabit, megjöttneki, és mégis terhes maradt.Ez nem játék.Védekezzél.

2008. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó válaszadóval teljesen egyetértek. Egyrészt nem vagy tisztában a dolgokkal, többféle védekezési mód van, olvass utána, hogy neked melyik lenne a legmegfelelőbb. Írásod alapján nem lehetsz idős, szerintem az óvszer bőven jó. De ha már felelőtlenek voltatok, kérlek olvass utána, hogy vannak "végső" megoldások, mint itt a tabletta. Nyiss meg egy böngészőt, írd be hogy 72 órás tabletta, és olvasd el, mi van róla írva. Ne egyszer.Többször.
2008. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

21:48-as. a terhesség kimutatásához minimum kell 2 hét- míg a beágyazódás megtörténik. Feleslegesen csinál most tesztet, negatívat fog mutatni.. A 72 órás tablettát pedig 72 óra elteltével kell bevenni, tehát a tesztet felejtse el.

Én voltam, aki írta, hogy olvass utána a 72 órásnak, és a másik 21:48-as válaszolóval értek egyet.

2008. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz, ha nem mosta meg a péniszét (a spermiumok akár 48-72 óráig is életképesek lehetnek a körülményektől függően), az előváladéktól szintén lehetsz terhes.

Csak akkor írass esemény utáni tabit, ha még 72 órán belül vagy az aktust illetően. Ellenkező esetben kezdhetsz imádkozni, hogy ne legyél terhes. Ha már kicsúsztál az időből, csinálj terhességi tesztet és kiderül, hogy terhes vagy-e.

Mindenképp esélyes, hogy teherbe estél, még ha kicsi is a valószínűsége. Én biztos halálra paráznám magam, ha ilyen felelőtlen lettem volna. Szurkolok, hogy ne légy terhes, de remélem tanulsz a dologból és soha többet nem kockáztatsz a saját érdekedben, pláne ilyen fiatalon!

2008. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
24%
Hát sztem nincs miért aggódnod...40 percig nem élnek megg kint a spermák....ráadásul gondolom azért letörölte szóval ha amradt is rajta valami az hamar megpurcant..40 pőerc oxigénes környezetben nekik nagyon sok..ne aggódj!!
2008. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!