Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól lehetek terhes, ha a...

Attól lehetek terhes, ha a barátom elment, és kb 40perc mulva belémhatolt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
76%

Igen, attól is teherbe lehet esni.

A péniszt szappanos, fertőtlenítő hatású szerrel alaposan meg kell tisztítani elélvezés után, mindenképpen!

Persze ez sem mentesít az óvszer használata alól. Mindig védekezzetek.

2008. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Természetesen igen. Sőt nem tudom mennyire vagytok jártasak a témában de, szeretném elmondani az ovszer használata valóban nagyban gátolja a terhesség kialakulását. Tudod ha a maga szeretkezés közben is teherbe lehet esni nem is muszály az aktusnak a hüvelyben történnie. Ugyanis az aktus elött is távozik ondó a himveszőből. Csekély mértékü ugyan, de mint tudjuk egy egészséges fiú esetén itt is több tizezer sejtröl beszélünk, tehát nem elhanyagolható. Ha mindenképpen ilyesformán szeretnétek élni nemi életetek javaslom az esemény utáni tabletát mely 100% biztonságot jelent kicsit drágább ugyan az ovszernél de ez esetben pont megfelelő lesz.
2008. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De különben én epp menstruáció után voltam...ak kisebb az esély a teherbeesésnek...akkor most mit tegyek? De nem 100% h terhes lehetek vagy?
2008. dec. 28. 21:14
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

100%-ban akkor nem lehetsz terhes, ha nem élsz szexuális életet. Onnantól kezdve, hogy élsz, mindig ott van az a kis leheletnyi esély, hogy terhes vagy. A menstruáció után általában kevesebb az esély a teherbeesésre, de volt már rá példa, hogy valaki akkor lett az.

Én úgy gondolom, hogy nincs sok esély rá, de ezt így ne folytasd, mert lehet hogy háromszor "megúszod", negyedszerre nem. Húzzatok óvszert, vagy szedjél tablettát.

2008. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szoktunk használni óvszert,csak most valahogy elmaradt...és kicsit megijedtem....és most akkor nem kell idegeskednem ugye?
2008. dec. 28. 21:22
 6/27 anonim ***** válasza:
72 órás tabit nem tundál fel íratni?
2008. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De hol lehetne feliratni? És kb mennyibe kerül? De most ak van okom a pánikra?
2008. dec. 28. 21:27
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a kórházba a nőgyógyászatra holnap, ott felírják. De lehet, hogy a háziorvos is, bár a nőgyógyászat biztosabb. A tabletta 5000-6000 Ft között van.

Hogy mennyire van szükség rá... Hát én ilyen esetbe bevenném, de neked kell eldöntened. Született már nem is egy gyerek előváladékból, sőt úgy is, hogy a lány még szűz volt (a petting során történt a "baleset").

Mérlegeld magadban a helyzetet, dönts okosan!

Sok sikert.

mzgf

2008. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én 17éves vagyok,ak is irnak fel gyógyszert vagy kell szülöi engedély? És csak receptre lehet venni olyan gyogyszert?
2008. dec. 28. 21:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Pánikolni semmiképp nem kell. Igen, van esély rá, hogy terhes lettél (terhesek, nem terhessek), de elég kicsi.

Írass fel 72 órás gyógyszert, jobb, mint idegeskedni. Ezt bármelyik nőgyógyászaton fel tudod íratni, de van kimondottan erre való ambulancia is, a neten utána tudsz keresni, hogy a te városodban hol van ilyen. Az árára már nem emlékszem, régen volt már, hogy nekem ilyet kellett beszednem, de asszem 2-3 ezer forint körül volt akkor.

2008. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!